Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tudtok nekem abba segíteni...

Klaudia19981209 kérdése:

Tudtok nekem abba segíteni hogy az egy hónapos kislányom miért nem tud nappal mindig fél óránál többet aludni? Csak rajtam nyugszik meg.

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Fél óra után menne át mélyalvásba. Az átmenetet is meg kell tanulnia a legtöbb gyereknek, ált. némi nyöszörgéssel jár. Ne vedd ki, csak nyugtasd meg (popsi paskolás, sssss-zés, éneklés, stb.).
2019. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Akkor felvesz-letesz. Tehát felveszed, amikor sír, és ha megnyugszik, visszarakod. Ha kell, ezerszer, így megtanulja, nincs baj, ha az ágyában van.
2019. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nyűgös, sírós fél óra alvás után, akkor szerintem nem gond. Nálunk is születésétől olyan 10 hónapos koráig pont 30 perceket aludt, 6 hónapos korától már csak 2x30 percet. De utána jókedvű volt, semmi gond nem volt. 1 éves korára állt át a nappali 1 alvásra, akkor kezdett hosszabbakat aludni, most 15 hónapos és 2 órát pihen délben.
2019. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 diskgirl6 válasza:
Én picúrom is ugyanez, már azt hittem, csak én vagyok ezzel így! Mi mondjuk csak másfél hetesek vagyunk. Én próbálom nem kivenni, hanem az ágyban fekve megnyugtatni (éneklés, simogatás, csitítgatás), illetve akkor cumit kap, ha riad - ez utóbbi nem volt annyira jó ötlet, mert az is megzavarja már, ha kiesik a szájából idő előtt. Bár ugyanakkor hamarabb nyugszik.
2019. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!