Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két és fél hetes kisfiam...

Két és fél hetes kisfiam minden reggel és este 3-4 órát folyamatosan fennt van. Nem sír, csak nézeget. Ebben a korban nem sok ez az ébrenlét?

Figyelt kérdés
Illetve, nem ebbe a témakörbe tartozik, de óránként- kétóránként enne, sír, mert éhes.70 százalékban tapszeres. Már nincsenek 3 órás etetesek, össze vissza eszik. Egyszer 70- et, egyszer 160- at. Mit csinálok rosszul, már kivagyok teljesen...
2019. júl. 12. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen súllyal született? A 70 gr-os etetések miatt úgy gondolom, normál súlyú, viszont akkor is eteted, ha nem az éhség miatt sír. Eleinte ugyanúgy sírnak szinte minden miatt, később differenciálódik, lesz hallható különbség a sírások miatt.
2019. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is össze vissza ettünk akkor, mert azt hittem éhes, közben meg csak álmos volt. Nagyon hasonlított az "éhes vagyok" sírása az "álmos vagyok altass el" síráshoz.
2019. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyém is rengeteget fent volt 3 hetes korától. A férjem jött rá, hogy babakocsiban ringatva elalszik, én hiába sétáltam vele énekelve, a popóját rázva, hogy aludjon. Utána aludt rendesen. Most lehet növekedési ugrása is (3,6 hetesen, 3 hónaposan van), lehet ezért eszik össze-vissza, aztán beáll megint. Én mindig azzal vigasztaltam magam, hogy hetente változik minden, semmi sem állandó, szóval ne stresszelj.
2019. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3280 grammal hoztuk haza, most 4500 gramm. Tudom sokat hízott...
2019. júl. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!