Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11honapos kisfiam mindig cici...

11honapos kisfiam mindig cici utan alszik el, egy nap elmegyek koncertre apukajaval lesz otthon, eltudja altatni cici nelkul? Jol bevacsoraztatja majd

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezt mi honnan tudhatnánk? Majd kiderül.
2019. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ügyesebbek mint hinnénk. Menj nyugodtan
2019. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki, hogy otthon vagy de a párod teszi le.
2019. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináljátok próbanapot, ne akkor kelljen gondolkozni mi legyen.
2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nem mi ismerjuk a parodat hanem te, nem mi latjuk hogyan viszonyul a babahoz hanem te, teszteld. Inkabb most deruljon ki tudja e etetni es a baba fogadja e tole a kajat.
2019. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztos elalszik.Max sírás lesz sok.Nálunk a párom csak azóta tudja altatni mióta nincs cicizés.Előtte csak sírt mellette de el nem aludt volna, pedig nem a mellemen aludt el.Ettől függetlenül csináljatok próbanapot mert lehet nálatok simán elfogadja, hogy ha nincs anya, akkor apával alszik..
2019. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, h próbáljátok apával az altatást? Csak mivel az én kicsikém a cicin alszik el. És azon gondolkodtam, h lehetne elaltatnod, ha esetleg én nem lennék otthon.
2019. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*hogy lehetne elaltatni
2019. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Apuka szokta elaltatni.

Nem alszik el cicin de azert segit neki az alvasban. Még azutan olben kell altatni amit az apukaja szokott csinalnj

2019. júl. 14. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha apuka altatja el, akkor nem értem a kérdésed.Ha eddig el tudta akkor most miért ne tudna?Azért mert előtte nincs a melled ,helyette kap gondolom cumisüvegből(nem tudom hogy tervezitek) ringatni meg eddig is ő szokta....
2019. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!