Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tudom letenni?...

Miért nem tudom letenni? Front van? Folyton cicin lóg, ha el is alszik felkel és újra keresi. Reggel óta szinte semmit nem aludt.

Figyelt kérdés

Az éjszaka sem volt jobb. Éjjel 1tol 3ig altattam...

2.5 hónapos



2019. jan. 26. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt. Pocija miatt es csak cicin nyugodott meg , megprobaltam letenni de egybol felkelt. Reggel gondoltam en majd alszunk egy jot ... Hat nem igy lett l. Majdnem egesz nap fent volt , jart keze laba aztan mar mondhatni annyira kimerult szerintem hogy akkor aludt el valamikor keso delutan. Es nem egyszeri alkalom volt.
2019. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fáj e a pocija, olyan mintha csak nyugtalan lenne. Vagy nem tudom. Sokat bukik is. Lehet kaka van a dologban?!
2019. jan. 26. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Elofordulhat. Babam lassan 5 honapos de nagyon zavarja ha nincs meg a napi 1 kaki :/

2019. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!