Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális, hogy egy 10 hetes...

Normális, hogy egy 10 hetes baba 20 perceket bóbiskol?

Figyelt kérdés
Kb 5-6x egy nap

2019. jan. 21. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak nappal. Éjszaka alszik 8 órát
2019. jan. 21. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen:)

Én babám 6 hetesen max fél órát aludt nappal..nem volt fáradt hiába fektettem le nem akart aludni. Most 4 hónapos és ott tartunk, hogy sajnálja az időt az alvásra. Nehezen alszik el, de akkor tud órákat aludni. Biztos a te babád is egy olyan korszakát éli :)

2019. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém már 5 hónapos, de ha itthon vagyunk, még mindig ez a helyzet. Éjszaka viszonylag jól alszik (már amikor...), de nappal nem. Ha megyünk valahova, babakocsiban alszik 2 órát is.
2019. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 közepessüti65 ***** válasza:

Ameddig nyugodt ébredés után, nem sír, nem látszanak rajta az álmosság tünetei, addig nem gond. Ha az éjszakai alvással össze adod akkor már nem is olyan kevés. Csak ő más ciklusokban alszik, mint ahogy azt mi elvárnánk.

Ha úgy érzed álmos még, próbáld meg vissza altatni, kínáld meg cicivel ha szopizik, könnyebben vissza fog tudni aludni. Ha jókedvűnek tűnik, játsz vele egy kicsit és ha már álmosodik akkor altasd el.

Ilyen idős korban már érdekelhetik a zajok, hangok. És egy 20-30perces mély alvást követően egy 15 perces éberebb alvás jön, azalatt nagyon sok mindenre felébredhet.

2019. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!