Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babáitok is...

Anyukák a ti babáitok is kevesebbet eszik ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

5 hónapos kisfiam szinte nem nagyonnezik vagy iszik! A védőnő szerint adjak neki forralt vizet vagy gyümölcsöket!

Elsősorban a tapasztalt anyukák véleményüket érdekelne hogy hogyan csinálják- csinálták?? Előre is köszönöm a segítséget


2019. júl. 26. 09:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az írásomért. Eszik**
2019. júl. 26. 09:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak babák, akinek kihat az étkezesére is ez a nagy meleg, csökken az étvágyuk. Hat ez az én 2 gyerekemnél nem igy van, de nálam igen.

Amugy megpróbálhatod a gyümölcsöket, a kora megvan hozzá. Mondjuk ha varni akarsz meg 1 honapot várjál.

2019. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen meg van hozzá a kora! De gondolom a ha gyümölcsöt adok neki az kicsit hat az étvágyára nem?

Kérlek ne szóljatok le! Első baba tanulnom kell még! Egyedül a védőnőm van aki nem nagyon ér rá!

2019. júl. 26. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kislányom és 4 és fél hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,mert folyamatosan cuppogott, amikor ettünk és kinézte a szánkból az ételt. Mióta elkezdtük, azóta sokkal jobban eszik és nagyon sokat hízott. Egyébként tápszeres volt,de a nagy melegben alig tudtam "beleerőltetni" nappal 300ml. Most kb.500-700ml megeszik plusz kb. 120gramm bébiételt,amit én csinálok neki. Nem hasfájós kakája is rendben van és mosolygósabb,kiegyensúlyozottabb lett.

Mi pl. almával kezdtük aztán alma-barack,majd teljesen barack, aztán barack-édesburgonya, édesburgonya magában és ma fogja az édesburgonyát meggyel enni. Párolni szoktam mindent mielőtt odaadom és persze héj nélküli pürésítve. Kaptál a védőnőtől hozzátáplálási táblázatot?

2019. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj de ügyes vagy!!

Akkor igy próbálom én is majd!

Én nem kaptam tőle ilyesmit!

Sőt mikor terhes lettem a Mátéval akkor sem kaptam semmilyen papírt hogy milyen vizsgálatokon kell részt vettem!

A nőgyógyász adott nekem mindig időpontot aztán ennyi! Sajna!

De annyit azért megcsinál a védőnő hogy a súlyát le méri aztán ennyi

2019. júl. 26. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldhetek egyet neked később, minden rajta van. A védőnőmtől kaptam.
2019. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen igen szeretném! Köszönöm
2019. júl. 26. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Elküldtem. :)
2019. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!