Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be 10 hós babám...

Mivel kenjem be 10 hós babám fülét, ha begyulladt a fülbevalótól?

Figyelt kérdés
Ez már a saját fülbevalója.A kozmetikustól kapott fertőtlenítő még megvan, de nem használ.
2010. júl. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem nem kéne egy 10 hónapos gyermeknek füldevaló a fülébe. Pláne azért nem mert nagyon érzékeny még a bőrük, úgyhogy ez okozza a problémát, de hogy mivel kezeld azt nem tudom. Szerintem a legjobban akkor jársz ha kiveszed.
2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházba rakták be és akkor ha egy kicsit piros volt alkohollal kentük, amit a köldökére is adtak. Kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt.
2010. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy kell-e neki fülbevaló!Mi van?Rossz lábbal keltél?
2010. júl. 11. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak fülbevaló ellenesek,engem is leosztottak a múltkor.Mi is a kórházban tetettük bele a kis fülébe,az alkohol jó rá,és sokat mozgasd neki.
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is az alkoholt ajánlották, plusz mozgatás.

Mi 6 hetesen lövettük, mert a kórházban nem csináltak ilyesmit.

Sose volt semmi gond vele.


21 hós kislány anyukája

2010. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Főztem kamillát, hátha...Mozgatom neki.Köszi!
2010. júl. 11. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk a popsikrémet ajánlották(bephanten) mert tartalmaz hámosítot,gyulladáscsökkentőt. Naponta legalább kétszer kellett kenni, közben átforgatni a fülbevalót. Aki csinálta a fülbelövést,, azt ajánlotta hogy minimum 4hétig hagyjuk benne a gyógyfülbevalót. Ha nagyon begyulladt, mindenképpen dokinak mutassad meg. Az alkohollal vigyázz, mert nagyon szárít, és kirepeszti a fül vékony bőrét, és rosszabb lesz.

2010. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!