Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbevalótól lett baja a...

Fülbevalótól lett baja a babádnak /pl:beleakadt a keze, begyulladt. Stb/?

Figyelt kérdés
Most szeretnék a kislányomnak fülbevalót, 3 hónapos, ezért érdekel.
2010. júl. 24. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi ilyesmi sem.
2010. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 8 hónaposan lövettem ki a babámnak, mert állandóan ráncigálta a fülét.Akkor úgy láttam, leszokott róla.

Sajnos annyira megrántotta 2 hónap után, hogy nagyon durván begyulladt.Gennyes lett és egy óriási vérdudor alakult ki (vagy mi a szösszenet).Hiába kentem, kamilláztam.A háziorvos jól kinyomkodta neki és higanyos pakolást rakott rá.Plusz kezelnem kellett itthon és homeopátiás bogyókat adni.A fülbevalót ki kellett venni.Évekig nem kaphat másikat.Akkor meg újra lövethetjük.

2010. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. az en lányom 11 hopos,3 hopos kora óta van fülbevalója,nem gyuladt be neki egyszer sem,viszont egyszer azt vetten észre,hogy az egyik nincs a fülében,az volt a szerencsém.hogy egyböl a szájában kerestem és ott is volt!!!Valahogy kikapcsolódott ahogy játszott,de hogy kerűlt a szájába nem tudom!Azóta nagyon figyelmes vagyok!Pedig ez az új kapcsos a fülbevalója állitólag biztonságosabb a kapcsa mint a réginek.(hát nem tudom,mert mégis kikapcsolodott valahogy)
2010. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 naposan a kórházban berakták neki. Soha semmi gondd nem volt vele. Orexben vásároltuk direkt baba fülbevaló elől kapcsos nem böki hátul. Piszkàlja néha a fülét de soha sem kapta ki belőle alig lehet kikapcsolni. 8-15 ft. Nagyon szépek vannak, virág szivecske levél stb. Lányomnak katicás van.
2010. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 6 hetesen lövettük ki a kislányom fülét, de soha semmi baja nem volt (be se gyulladt egyszer se), és nem is birizgálta sose, szinte észre sem veszi, hogy a fülében van.


22 hós kislány anyukája

2010. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látszik azért többnyire nincs gond a fülbevalóval, szerintem mi is kilövetjük neki.
2010. júl. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!