Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülbevalótól begyulladt az...

Fülbevalótól begyulladt az egyik füllyukam. Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
Egy-két hete nem hordok fülbevalót, hátha begyógyul, de még mindig sebes, be is volt gennyesedve kicsit, ez már nagyjából elmúlt. Milyen szert tehetnék rá?
2011. okt. 18. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillateával mosogasd naponta többször, de ha ennyi idő alatt nem múlt el, szükséges lenne orvoshoz menni, aki ad rá antibiotikumos krémet.
2011. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
imádom a bizsu fülbevalókat, de sajnos én sem bírom őket bőrileg:( nekem a dokim felírt egy Locoid Crelo nevű felrázós fehér lötyit, azzal kell ecsetelnem, és egy nap alatt begyógyul a seb.
2011. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamillatea, és türelem, míg begyógyul a seb.


Én is mindig így járok, ezért ha nagyon fel szeretnék tenni egy bizsut, akkor csak arra az időre, míg elmegyek otthonról, aztán ha hazeértem, veszem is ki. Így lehet hordani, bár nem minden nap sajnos, mert akkor így sem bírná a fülem.

2011. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%
Atlatszo koromlakkal kell bekenni!! En is igy csinaltam,es nekem nem gyulladt be.probald ki :)
2015. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!