Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron adtok takarót a babátok...

Nyáron adtok takarót a babátoknak? Az baj ha én nem? Miben alszik?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg van este is. Rövidujju bodyban alszik. Ha fazna akkor sírna ugye?

Ha adok neki takarót azt nem hagyja magán.

6 honapos


2019. júl. 30. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiamon is rovid body es zokni van. A laba es a keze altalaban hideg de ez gyakori a babaknal. Ha elalszik en nagyon vekony takaroval vagy textilpellussal be szoktam takarni. Ha melege van ugyis lerugja magarol,ha esetleg megsem akkor eszre veszem ha melege van mert meleg a tarkoja es a homloka. Altalaban innen tudom. Nem biztos hogy sirna
2019. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiacskám derekára rá szoktam tenni egy textilpelust. Most ujjatlan bodyban van. Ha hűvösebb lenne hajnalban, amit ma kizártnak tartok, akkor egy vékony pamuttakaróval szoktam takargatni. Ő nem sír soha ha fázik, inkább az zavarja, ha melege van. Minden gyerek más a nagylányom meg iszonyú fázós, őt mindig takargatni kell éjjel, mert a 30 fokban is képes fázni:)
2019. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor, akikor hűvösebb van(nálunk az van), akkor vékony takaróval betalarom derékig. Ha éjjel nem csökken 24-25 fok alá, akkor max textilpeli vagy a textil kifogót húzom rá. Nem fázós gyerkőc, de ha fázik, nyöszörögni, mocorogni kezd.
2019. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Tavaly ilyenkor textil pelussal takartam be, rövid body+zokni volt rajta. Most lehetetlenség akármi el is betakarni, annyit mozog álmában mintha sportolna. :-) kB. 2perc és már alatta van. Így rövid body+talpas nadrágban van. A karja hideg szokott lenni de mivel eddig nem fázott meg, gondolom ez nem gond. Egyébként nem biztos hogy felkel rá hogy fázik.
2019. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor használtuk a nagy tetra kifogót takarónak.
2019. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony (már tipegő) hálózsák, és egy zokni. Van légkondink, így éjszaka nincs olyan meleg. Ellenkező esetben én biztos, hogy egy ujjatlan body-nál (a spagettipántosra gondolok) többet nem adnék rá.
2019. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van (mint például amikor volt az a kánikula idő), csak egy bodyban alszik. Most kicsit hűvösebb van (legalábbis nálunk), így ujjatlan hálózsákban. A takarót lerúgja magáról.
2019. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!