Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen emlékezetes/vicces...

Milyen emlékezetes/vicces pelenkán kívüli pisilései voltak már a babátoknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem pisilés, de a lányom egy hónaposan ahogy kinyitottam a pelust, azzal a lendülettel sugárban kakilt. Elkezdtem nevetni rajta, majd a következő pillanatban rájöttem, hogy új a padlószőnyeg és friss a festés a falon. Hát, másnap festettünk és padlószőnyegeztünk...
2019. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnál ezek voltak:


-Pucéran fényképeztem és hirtelen rájött a pisilhetnék. Sikerült elkapnom a pillanatot, amikor indul a sugár.



-Reggel párommal fekszünk az ágyban, én a telón olvastam ő meg nekiállt pelenkázni. Kibontotta, letörölgette, kivette alóla és lerakta azt ágyra pucér popóval.

Egyszer csak megszólalt, hogy "Jé! Feszül az elefánt!" és már el is szabadult a kis szökőkút eláztatva az ágyat.



-Orvosnál dokinő fogta a kukiját, és hirtelen megindult a sugár, bele az arcába...



-Hátán fekve pucérkodott a teraszon és piszkálta a fütyit. Erre az felállt és elkezdte mellkason pisilni magát. Azt a meglepődött arckifejezést láttátok volna.

2019. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiam bekakilt és elkezdtem pelenkázni. Kibontom, látom hogy "feszül az elefánt" (idézve az előzőt :D) ezért gyorsan visszahajtottam rá.


Vagy 2 percig tartottam így a pelenka elejét rajta de csak nem jött a pisi.


Meguntam, letöröltem a kaki egy részét a régi pelussal, összehajtom a pelust, lerakom. Erre megindult a műsor fiam sóhajtása és vigyorgása közepette.


Most nyáron sokszor pucérkodunk és mindig van a közelében egy "hirtelenrongynak" keresztelt textilpelus ilyen esetekre, de akkor semmi sem volt, úgyhogy a kezemet tettem a kis elefántormányra hogy a környezete helyett csak a pelenkázót pisilje össze.

2019. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyósom először fogta meztelen hatsoval-tobbek között először volt megnezni- lekakilta. A véleménye legalább meglett róla így kicsinek is.
2019. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm tisztába tette a kisfiamat, de elfelejtette lehajtani a fütyijét mielőtt beragasztotta a pelust.


Utána a kanapén játszottunk vele, fiamra rötyögés közben eleresztette magát, és a kis szökőkút kitört a pelenkából a hasára. Gyorsan odakaptam egy papírtörlőt felitatni, barátnőm meg a kezével rászorította a pelus elejét, hogy ne legyen rés a hasánál, mert a pisi csak jött és jött.

2019. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
95%

Amikor még kicsi volt az öcsém, néztem ahogy Anyu fürdeti.


Felállt a fütyije, én meg valamiért gondoltam egyet és a kádból egy pohár vizet végigcsorgattam rajta.


Ettől még jobban felállt és elkezdett pisilni, jót nevettünk rajta. ;)

2019. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ez nem pisis történet, de mi jót röhögtünk rajta. A lányom nagyon sokat volt cicin az első fél évében és volt, hogy fél pucér mellel szaladgáltam a lakásban, sokat is éjszakáztak, kimerült voltam. Egyik este fürdettük a lányomat, és mondta párom, hogy szoptassam meg gyorsan, ne sírjon fürdés közben. Így is lett. Aztán felvette és hatalmasakat vigyorgott a lányom. Én meg mondtam neki, hogy ne vigye még fürdeni, gyorsan lövök egy képet róluk. Nagyon jól sikerült a kép, elégedettek voltunk. Párom mondta elküldi a nagyszülőknek is. Aztán mégegyszer ránéztem a képre mielőtt elküldte volna a párom és meghökkentem. A párom mögött ahol állt tükrös szekrény volt, én meg ott voltam a tükörben, fél cici kint.😆 Mondanom se kell nem osztottuk meg senkivel a képet.
2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 4 hetes lehetett, mikor egy jó hosszú babakocsis altatás után az anyósom mondta hogy bepelenkázza. Ahogy levette a pelust a baba lekakilta majd le is pisilte. Egyébként nagyon jóban vagyunk, nálunk ennek nem volt jelzésértéke, de nagyon jót nevettünk rajta.

Minap pedig fürdés után eresztette el magát, de 3 részletben. Mindig mire visszaálltam a közelébe újratámadott..😅

2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem pisi....



1 hetesen levetkőztettem, hogy "megy" fürdeni.. Itolsó pillanatban beugrott, hogy előtte kell mérni a súlyát.

(Hetente mértem a gyarapodását.)


Másik falon lévő komódon a mérleg, ....lemér... Emel vissza...

Akkor eleresztette magát az aranysárga fosikával...


Szerencsére minden mosható volt


De konkrétan csak Domestos szedte fel



Jah...,és az egész sor frissen mosott, vasalt textilpelus is bánta...

2019. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiam áprilisi születésű. Csütörtöki napon jöttünk haza, azon a hétvégén volt Húsvét. Húsvét hétfő reggelén ő volt az első locsolóm, mikor kibontottam a pelusból rögtön telibe pisilt. :-D
2019. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!