Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcs kombinációkat...

Milyen gyümölcs kombinációkat adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mangó alma

mangó banán

alma banán körte

attól is függ mennyi idős mit ehet már.

2010. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos: alma, őszibarack, sárgabarack, banán -az összes kombinációban.
2010. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kicsim 6 hós:alma-barack,alma-barack-banán,körte-alma,banán-alma.Szóval ez a négy gyümölcs keveréke eddig:)
2010. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

8 hós baba:


(banánt nem adok, mert megfogja ahasát)


alma, öszibarack, meggy, cseresznye - ezeknek a kombinációja úgy, hogy egyszerre kétféle gyümölcs van benne. Ha nem pép, hanem gyümölcscentrifugázom, akkor nyers sárgarépát is szoktam hozzátenni.

2010. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Banán-meggy (isteni!)

Alma-körte

Alma-barack

Alma-barack-körte

Sütőtök-alma

Szilva-alma

Alma-gesztenye

Sárgadinnye-őszibarack (ezt felnőtteknek pici rummal megbolondítva, jól behűtve megint csak isteni)

2010. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A meggynek és cseresznyének le kell húzni a héját?

Egyébként már 13 hós a lányom, de imádja a gyümölcspüréket, ezért minden délelőtt szokott kapni. Őszibarack-sárgabarack-banán nagy kedvenc, de ezeket szeretném még kombinálni új gyümikkel. Meggyet, cseresznyét még nem evett. :)

Körtét még csak üvegeset kapott, ezt ha magam készítem neki akkor meg kell hámozni?

2010. júl. 12. 12:46
 7/14 A kérdező kommentje:

A sárgadinnye is jó ötlet :) Görögdinnyét ehetnek már a babák ennyi idős korban?

Egyébként ugye jól emlékszem, hogy epret és málnát, aprómagvas gyümit 2 éves kor alatt nem lehet adni?

2010. júl. 12. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Se a cserinek, se a meggynek nem húzom le a héját. 9,5 hónapos a kisfiam, egy éves baba már bőven eheti. Talán a cserivel kell egy kicsit jobban vigyázni, sok szelet csinálhat.

Almát és körtét mindig meghámozom.

Görögdinnyét is adhatsz neki, bár iszonyat cukros, úgyhogy ne sokat szerintem.

2010. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

12:06-os vagyok, én nem hámoztam a meggyet, cseresznyét.


Aprómagvas gyümölcsöt elvileg egy-másfél éves kortól lehet adni, de a nagynál én vártam vele 2 éves koráig, főleg azért, mert tavaszi születésű, és friss gyümölcsöt akartam adni.

2010. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, igen, aprómagvasak. Én csak üvegeset adok kisfiamnak (pl. alma málnával), azokat úgy készítik, hogy kiszedik belőle az allergizáló magot.

Egyébként epret pár szemet úgy kóstoltathatsz vele, hogy a külső, magvas részét levágod, és csak a belsejét adod neki. Mi már ettünk egy-két szemet így. Többet nem, mert nem akarok siettetni semmit (ezt is kunyizta tőlem). :) Mindent megenne, amit én.

2010. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!