Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrás lehet?

Növekedési ugrás lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este 7 óta nem volt kaki. Pisi van. Ez baj? Eddig állandóan kakilt, napi kb 8 kakis pelusa volt. Tegnap csak 6 és igazán mennyiség csak kb 4-ben volt. És a súlya is stagnál 2-3 napja. A viselkedése ugyanolyan... Ma vagyunk 3 hetesek. Lehet ez növekedési ugrás miatt? Vagy annál ilyesmi nincs? Ha kevés lenne a tej és éhes lenne, nem aludna békésen éjjel, hanem üvöltene, ugye? Hogyan változnak a kakilási és hízási szokások növekedési ugráskor? Ha többet eszik, többet is kakil? Vagy inkább kevesebbet, mert többet használ fel a szervezete az elfogyasztott tejből a megnőtt igények miatt?
2019. aug. 2. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 3 nap nem számít. Nektek mérni kell minden nap? Nekem hetente kellett mernem. Most fel éves. Nekem is volt, hogy nem volt kaki. Így van, ha nem rossz kedvű, nem huzogatja magát semmi baj nincsen. Jön majd kaka. 3 hetesen is volt, hogy többet akart cicin lenni, 3 honaposan is (hasfajas). Aztán beallt napi 1 vagy ritkán 2 kakira, kB 4 5 honaposan. Aztán hozzataplalasnal megint 2 4 5 6 kaki, az új táplálék miatt. Nyugi, nekem. A vd mindig azt mondja: ha jó kedve van, nincs laza, eszik iszik szépen, plusz azért van pisis pelus, minden rendben. :)
2019. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell mérnem minden nap, de engem aggaszt, hogy elég-e a tejem, ezért mérem... Tudom, hogy nem kéne, de félek, hogy 1 hét elteltével derül csak ki, ha gond van...
2019. aug. 2. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod, hogy 8 kaki helyett csak 6 volt? Nincs ezzel gond. Nyugodj le, ne méregesd. A 6 hosom egyik nap 3x kakil, másik nap 1x. És? Semmi gáz nincs ezzel.
2019. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohh istenem, mi ez a nagy parázás? Tedd félre a mérleget, ne számolgass, etesd amennyire igényli és élvezd a babázást.

🤦🤦🤦

2019. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám napi/kétnapi egyszer kakil. De akkor akkorát, hogy kiszökik a pelusból. Szóval ezen ne parázz, lesznek ennél még sokkal súlyosabb aggódnivalók is.
2019. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 hetes babám eddig 2szer volt mérve. Van,hogy kevés kaki van,van hogy több,de van,hogy 1 sem csak pisi. A növekedési ugrásnál egész nap cicin volt.

A jelekből látom,hogy semmi baj ha nincs minden nap kaki. Rugalmas a bőre,szép a nyelve,kerekedik,nem hasfájós.Iszsz baba,semmi kedvem nem lenne mindegyik után megmérni főleg,hogy váltott mellből kap,ami közben van kaki is így nem kapnék valós súlyt soha.

Ne aggódd túl.És igen,ha éhes lenne nyűgös lenne,enné az öklét.

2019. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!