Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet a kislanyom szemevel?

Mi lehet a kislanyom szemevel?

Figyelt kérdés
Kedden reggel a bal szeme olyan csipas volt a babamnak hogy nem tudta ki nyitni.ugy ebredt fel.kimostam neki kamilla teaval egyszer es masnap reggel mar nem lett csipas,de azota sokszor veszem eszre hogy konnyzik a szeme.9 hos a kis csajszi es nagyon aggodunk erte.
2009. júl. 12. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene szemészetre vinni?! És ha valami szálka belement????
2009. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyerekorvos vagy szemész! Lehet kötőhártygyuladás is, vagy allergia.
2009. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyulladás.Nem lehet,hogy huzatot kapott a lakásba vagy esetleg autoba? Vidd el orvoshoz ir ki szemcseppet hamar rendbe hozza és kamillával továbbra is mosd neki.
2009. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De amúgy a kamillával is vigyázni kell, mert arra is allergiás lehet valaki. Tudom, hogy régen is ez volt és mikor nekem is így volt a kicsi, egyből kamillával mostam, de mondta a gyerekorvos, meg hát én már tudtam, hogy vigyázni kell vele, mert jó gyulladás gátló, de nagyon szárít is, ami az ilyen szemnek nem jó, valamint lehet rá allergiás is. Úgyhogy mondta még hogy felforralt, kicsit lehűtött vízzel mossam ki.

Amúgy lehet huzatot kapott otthon, autóban, buszon, valahol, vagy kötőhártyagyulladás, pláne ha közösségben van sokat, vagy ha könnyezik is akkor lehet allergia is. Vidd el gyerekorvoshoz, aztán majd ő látja és ha kell küld tovább. Vagy ír szemcseppet és meggyógyul hamar ha nem olyan vészes.

2009. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!