Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor jön a baba elég, ha...

Amikor jön a baba elég, ha azt a szobát festjük ki amelyikben lesz vagy az egész házat ki kell festeni?

Figyelt kérdés
MOst költözünk új házba, két éve volt festve, a falak viszont nagyon jó állapotban vannak. A kicsi szobájában alap, hogy kifestünk, de mi van a ház többi részével?
2010. júl. 12. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges. Mi is nagy átalakításban voltunk, 3 éve festettünk, a festésig el sem jutottunk, mire jött a kis manó. Ha külön szobába költözik, azt most építjük, így is úgy is ki lesz festve. Semmi baja nincs, ha nincs kifestve a lakás.
2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖszi!
2010. júl. 12. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
mi csak az ő szobáját festettük ki, mert ugyanúgy mint nálatok két éve volt festés, és rendben vannak a falak.Csak egy nagytakarítást csinált Anyukám.Tesóm és a férjem.Én sajnos nem vehettem részt benne, mert kórházban voltam szülés előtt egy hónapig.
2010. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi több mint 1 éve festettünk,most született meg a kislányom 9 hete,nem lett kifestve újra a szoba.Majd ha jövőre külön szobába tesszük azt előtte kifestjük.Nem kell az egész lakást kifesteni miatta.
2010. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lenne lenyeges, ha peneszednenek a falak, hogy ne lelegezze, be a peneszgombat(ami nem csak a baba miatt lenne fontos, hanem a szulok miatt is).

Ha tisztak a laka akkor nem feltetlenul fontos.

Mi mindent festettunk, de ra is fert, mert mar 3 eve nem volt.

2010. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!