Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ő kérte, hogy legyen második...

Ő kérte, hogy legyen második baba?

Figyelt kérdés

A férjem nem akart gyereket. Szinte csak én miattam lett babánk, nagyon ellene volt, de most nagyon imádja és jó apa. Egyikünk sem akar másodikat, mert hasfájós nagyon és rengeteget sír. Nem tudnám előlről kezdeni.

Volt olyan akinél a másodikat apuka kérte, hogy legyen, mikor az első már nagyobb volt.


2011. nov. 1. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen unokatestvéremnél, a nagyobbik 5 volt akkor jött a második, mert "belement" hogy legyen és utólag azt mondta hogy nem bánta meg sőt! Nem feltétlen lesz olyan a 2. baba mint az első hasfájás szempontjából, az általában a savasságtól van lúgosítsd a szervezeted. De ha nem érzed biztosnak nagyon beszéljétek át ezt a témát mert nem feltétlen sül el olyan jól mint nálunk. Mondjuk szerencsés vagy hogy jó apa párod.
2011. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ő akar -e majd. Te nem akarsz, sőt jelenleg egyikőtök sem. Akkor miért ez a kérdés? Lehet, hogy pár év múlva mindketten másként gondoljátok.


Nálunk mindkettőt mindketten egyformán szerettük volna, mindkettő tervezett volt.

2011. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk a férjem szeretett volna másodikat, de én rossz szülés élmény miatt nem akartam - aztán a sors úgy hozta, hogy mégis besikerült a bébi, aminek már mindketten örültünk - más a racionális tervezés és más érezni, hogy már ott növekszik a pocakban egy pici baba, máshogy áll hozzá az ember (legalábbis a nő)
2011. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy te akarod e. Mert kettő gyerekkel nagyon nehéz még annak is aki égett a vágytól hogy anya legyen.
2011. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!