Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet hogy a babák kb...

Hogy lehet hogy a babák kb 90% mind olyan szép?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A túléléshez kell, hogy szépek és tetszetősek legyenek. És jó illatúak. Ha nem lennének azok, kevésbé lennének vonzóak. Genetika.
2019. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

És az esetek többségében újszülöttként az apára hasonlítanak..



A nagy szem is a sebezhetőséget jelzi...

2019. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Egy anyának mindig a saját gyereke a legszebb, bármilyen is. Ha nem az, akkor nem jó anya.


Egyébként a frissen született babák zöme rémronda, szerintem. Némelyik egyenesen ijesztően ocsmány. De ha a te gyereked, és akartad, akkor a mindig a legszebbnek látod. És ez a lényeg.

2019. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen, aránytalanul nagy szemük van, az is ezért van, olvastam róla.


Ezenkívül szorosan fognak, kapaszkodnak picit ők is, mint a kismajmok, ezért fogják meg az ujjad, ha megcirógatod a tenyerét.

2019. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

"Egy anyának mindig a saját gyereke a legszebb, bármilyen is. Ha nem az, akkor nem jó anya."


Ez meg nettó baromság. Ha lenne gyereked, akkor tudnád, hogy az anyaság nem egy két állású dolog, hogy jó/rossz és nem az első másodperctől alakul ki.

2019. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom. En ezt a szazalekot max 40-re teszem. De latod, te is az a tipus vagy, aki elolvad egy babatol. Ez a tulelesuk zaloga.
2019. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az #1 miért lett lepontozva. Ez az igazság, tényleg ez az oka, hogy kiváltsa a "gondoskodni akarok rólad" érzést. Tényleg genetika, és attól, hogy néhányan más szakmát választották vagy nem olvasgattak idáig a témában, attól még nem kell lepontozni azt aki pontos választ adott.
2019. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyáltalán nem így van. Ritkán látok szép babát
2019. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
En is ritkan latok szep babat, tehat az a 90%, inkabb csak a te latasmodod. A tobbit mar leirtak elottem. Meg annyit hozzatennek, hogy szerintem azert ilyen magas a % nalad is, mert a babak tobbnyire kopaszok es emiatt hasonlitanak. Kopasz felnotteket nezve is hasonlobbnak tunnek, mint valojaban, mert hozzaszokott a latasunk a haj jelenletehez. Igy, mivel a babak, ahogy mar leirtak tobben, alapvetoen aranyosak, egy nem annyira szep baban se veszed eszre rogton, hogy nem szep, mert kivulrol nezve kicsit egyformak.
2019. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es és a 7-es írta meg az igazat. Minden emlős kölyke azért aranyos, hogy kevesebb eséllyel legyen szíve másnak bántani. Legalábbis genetikailag az lenne a normális viselkedés, ha aranyosnak találnák őket. Ez biológia tananyag. Aki nem hiszi el, az művelődjön.
2019. aug. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!