Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül melyik név lenne a...

Ezek közül melyik név lenne a legjobb a születendő kislányomnak? Elmondanátok mindegyikről a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Népszerű, szép nevet szeretnék választani neki. Olyat, amit szívesen visel és a többi gyerkőc véletlenül se tudna csúfolódni vele. (Mindegyik passzol a vezetéknevéhez.)

Ezekre gondoltam: Lianna, Beáta, Anita, Natália, Gina, Rozália, Fanni, Anna, Lili, Nikoletta

Nekem ezek mind szép nevek, de nem akarok elvakultan dönteni egy ilyen fontos dologról.



2019. júl. 25. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Liannat en forsziroztam itt par honapja, soha senki nem hallotta addig, tehat nem nepszeru, mint pl az Anna, ezt az egy nevet valasztanam a felsoroltakbol, talan az en lanyom is Anna lesz.
2019. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
74%
Liannáról még nem hallottam, de szép, különleges, ezen kívül csak a Natália és a Fanni tetszik.
2019. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Lianna: nem igazán hallottam ezt a nevet, de nem tetszik, erőltetett.

Beáta: semmi különös, általános név, még jó is lehet.

Anita: erről ugyanaz a véleményem.

Natália: szép név, nekem ez tetszik a legjobban ezek közül.

Gina: g-vel kiejtve nem tetszik, max vmi hosszabb verziója, mint pl. Regina.

Rozália: régies hangzású, akkor inkább Róza vagy Rozina.

Fanni: túl általános, semmit mondó.

Anna: alapjában véve szép, de nagyon tucat név.

Lili: ez is elég tucat, meg inkább akkor Liliána.

Nikoletta: semmi baj nincs vele, teljesen általános.

2019. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 SHARON TATE ***** válasza:
73%
Próbáld úgy is nézni a neveket hogy a cuki kislány egyszer felnő pl ügyvéd lesz akkor egy Fanni vagy Gina nem a legjobb de lehet Georgina ami méltóságteljes és amíg loknis kislány addig hívhatjátok Ginának.
2019. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Lianna szép és ritka név (először a Trónok harcában hallottam csak róla.) Nekem ez tetszik a legjobban. A Rozália régimódi nagyon (2 dédim is Rozália volt). Az Anna, Lili, Fanni túl gyakori név. A Beáta, Nikoletta, Anita, Gina nekem nem tetszik. A Natália is nagyon szép név.
2019. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az Anita, Anna szép, kedves.
2019. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ezek közül a Lianna, az Anita , és a Natália tetszenek a legjobban.
2019. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

Lianna: nem nevezném ez a lányomat egy fantasy sorozat alapján. Most még menő, pár év múlva inkább ciki lesz szerintem, ha lecseng a mánia.

Beáta: nagyon átlagos név szerintem. Olyan semmilyen.

Anita: szintén.

Natália: nem tudom mi az oka, de nem szeretem ezt a nevet. Valószínűleg volt valami ismerős ezzel a névvel, akit nem szerettem. Egyébként szép, kulturált név.

Gina: környékünkön a romák közül sokan választják.

Rozália: jobban tetszik a Róza, Rozina forma, de a Rozi becézés eszméletlen aranyos. Felnőttként pedig a Róza gyönyörű szerintem.

Fanni: átlagos. Semmilyen.

Anna: gyönyörű, de túl gyakori az én ízlésemnek.

Lili: kislányos. Nem tudnék komolyan venni egy Dr. Kovács Lilit.

Nikoletta: szép, hétköznapi. Négy osztálytársamat hívták így, úgyhogy megszoktam.

2019. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Lianna, nagyon szép! Anita is, Natàlia is..a többi nem szép, Rozi, Rozália itt falun, minden öregasszony Rozi néni :/
2019. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Beáta, Natália, Nikoletta. Nekem ezek tetszenek a legjobban. Egyébként egyik név sem gáz, szerintem akármelyiket adhatod. Amiket leírtam az csak az én ízlésem tükrözi. Boldog babavárást és egészséget!
2019. júl. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!