Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy meg nem lehet...

Baj, hogy meg nem lehet lekotni a figyelmet?

Figyelt kérdés
Jovo heten lesz 1 honapos a kislanyom es anyosom azzal riogat, hogy valami baj van a fejlodesevel, mert meg nem kovet targyakat, nem koti le a figyelmet egy konkret targy vagy max 1-2 masodpercig, nem kommunikal velem, nem nez engem sokaig vagy ha nez az se egyertelmu... teljesen kiidegel mar ezzel pedig szerintem meg tok pici ezekhez. Vagy igaza van? Aggodnom kene? Elso baba, ugyh nekem nincs tapasztalatom

2019. aug. 6. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne viccelj, hisz még alig lát.
2019. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod hülye!
2019. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja meg ami meg a nagy baja hogy ha fole hajolok, szolok neki, beszelek hozza nem forditja oda a fejet, sot semmilyen hangra se nagyon reagal még... kikeszit az oreglany mert folyamatos felelmet kelt bennem :(
2019. aug. 6. 14:10
 4/12 anonim válasza:
100%
Így igaz, még nem is lát tisztán. Ennyi idős baba még sokat alszik, nem is kell, hogy lekösse a figyelmét bármi. Ne aggódj!
2019. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne engedd be legközelebb. Középre fordítani a fejét komoly izom munka, ehhez erősödni kell.
2019. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen nagyszülő már? Lehet be se engedném. Semmi baja a lányodnak, 1 hónapos babának semmit se kell csinálnia, túl pici.
2019. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ne figyelj rá. Azért van az orvos, védőnő majd szólnak ha gond van.

Egyébként az én anyósom szerint annó a 3 hónapos kislányomnak már ülni kellett volna. Hát őszintén megmondom hogy kiröhögtem! Aztán bele sem szólt.

2019. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.
2019. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam ha jól emlékszem ebben a korban szinte csak evett és aludt nem hiszem, hogy ez gond. Ha már most ilyenekkel ijesztget mi lesz később??
2019. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom :( őszinte részvétem hogy a normal elso gyerekes para mellett egy ilyen nőt kell hallgatnod. Majd jon a tarsaival h fel evesen allni 1 evesen beszelnie es 2 evesen csenben ülve jatszania kell. 1 honapos babanak megmondjam mit kell tudnia csinálni? SEMMIT! Enni kakilni aludni es sírni es pont. Egyik fuleden be amit mond a masikon ki :)
2019. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!