Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Lassan 5 hónapos babának milyen játékokat javasoltok ami le kötné a figyelmét és fejlesztené is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: játék, fejlesztés

máj. 27. 12:33  Privát üzenet  

A válaszok
Tedd le egy mintás szőnyegre és tegyél tőle karnyújtásnyira minden irányban 1-1 különböző textúrájú játékot (pl. puha rongyi, kemény kocka, csörgő, rágóka). Így tud forgolódni. Beszélj hozzá sokat, énekelj, vidd magaddal a lakás különböző helyeire.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 27. 13:14 Privát üzenet
Jatszoszonyeg, valtozo ideig kototte le, volt, hogy 5, volt, hogy 40 percig. A jaroka oldalara ilyen cimkes puha konyveket akasztottam, azokat is szerette, de a legjobban az kototte le, ha karikas kendoben csipore felkotottem, es onnan nezelodott, mikozben en csinaltam a dolgom, vagy setaltunk.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 27. 15:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
19hos babanak milyen uszogumit javasoltok?
Kezdek depressziós lenni. Mit javasoltok?
Milumil vagy hipp tápszert javasoltok?
Gyulladt fütyire milyen megoldást javasoltok?
5 hónapos babámnak most lesz az első névnapja. Szeretnénk megemlékezni róla. Mit javasoltok? Ötletek?
Hova lehet elmenni nyaralni egy 22 hónapos babával? Mit javasoltok? Hol vannak bababarát éttermek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!