Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos újszülöttem 3 napja...

11 napos újszülöttem 3 napja a frászt hozza rám a fennakadó szemeivel! Általában cici után jól belakva egyszer csak ide oda cikázik a szeme, fennakad, tök ijesztő! Másnak is van ilyen? Ez normális?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökre normális. Ez is egy reflex, általában mikor elalszik, de még nem olyan mélyen, akkor jön elő. Mind2 fiam csinálta, úgy 3-4 hos korára elmult teljesen a moro reflexszel együtt.
2019. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban nekem is a hideg futkosott a hátamon tőle, vannak olyan fotók a pár napos lányomról, ami horrorfilmbe is elmenne. Nyugi, normális :) Majd elmúlik. Most 3 hónapos, elvétve csinálja csak, de egyre ritkábban.
2019. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát....az én lányom ilyet nem csinált, tuti... Azért kérdezz rá a dokinál! Főleg úgy, hogy csak 3 napja csinálja!!
2019. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éppen elalszik :) 3 hós a fiam, néha még csinálja. Bár én felnőttként is hasonlóan alszom állítólag (konkrétan nyitott szemmel) úgyhogy én ezért is nem ijedeztem annyira..
2019. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, közben raakadtam valszeg a Rem fázisban bealszik, azert ilyen. Megnyugodtam. De azért majd rákérdezek.
2019. aug. 9. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is ezt csinálja közvetlen elalvás előtt de az nyugtat meg,hogy közben mosolyog.5 hetes
2019. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!