Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+4 hkm vagyok, kérdésem...

11+4 hkm vagyok, kérdésem pedig az lenne, hogy 2 napja enyhe menstruációs fájdalmaim vannak. Ijesztő. Félek, nem akarom, hogy bármi probléma legyen. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet normális is, én is éreztem ilyet, még 4 hónapos terhesen is. De bármilyen kételyed van, akkor inkább a dokidat hívd fel, mert nehéz így megítélni, hogy van-e baj.

Ha csak kellemetlen, de nem fájdalmas, akkor valószínű nincs gond, de inkább lásson doki, ha úgy érzed!

2011. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 11+3 vagyok, és tegnap óta érzem ugyanezt, de ne aggódj szerintem, hisz ilyenkor kezd el rohamosan nőni a bébi. Nálam első gyereknél is így volt. Nyúlnak a méhszalagok, nő a méh.
2011. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálam is igy volt, teljesen normális az enyhébb mensis fájdalom, nálam foleg a menzeszt megelozo napokban jelentkezik, amikor meg kellene jonnie ha nem volnak pocakos. udv 13 heteske
2011. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen és kb. a 14-15. hétig tartott. Védőnőm azt mondta, a 20. hétig normális. Én szedtem rá magnéziumot, illetve amikor az sem segített, azért inkább elmentünk az ügyeletre, de szerencsére minden ok volt. NYUGODJ MEG! Boldog babavárást. 24 hetes boldog kismama
2011. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!