Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindig pont ugyan abban...

Miért mindig pont ugyan abban az időben ébred a kislányom? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

1 éves

Mindig fél kettőkor ébred de nem kell neki semmi csak simogatni kell és vissza alszik.

Miert ebédhez fel?


2019. aug. 9. 23:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy valamiért nyugtalan.
2019. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet csak nálunk 2-3 között kel. Fogzik úgyhogy szerintem ha kibújik a fog, jobb lesz. Valamint azt figyeltem meg hogy ha nem rövid, hanem hosszú újjú bodyt adok rá éjszakára akkor is jobban átalussza, bár nem mindig. Csak olyan hideg szokott lenni a karja. Talpas nadrág van még rajta. De most is majdnem 27 fok volt, hát nem volt szívem hosszú újjút adni rá, szóval ez csak tipp. Inkább a fogzásra gyanakszom...
2019. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam. Normál esetben reggel fél ötkor mozgolódik először (plusz/mínusz 20 perc belefér, de ritka), akkor megissza a reggeli tápszerét, én meg pisilek addig és alszunk tovább pontban fél hétig. Ezen csak betegség változtat, olyan nem, hogy pl korábban vagy később feküdt le este, többet vagy kevesebbet aludt napközben. Óramű pontos a kis törpe, de hogy miért fogalmam sincs. Gyanítom mivel eléggé ragaszkodunk a megszokott napirendhez ez rögzült.
2019. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!