Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol keressek pont ugyan ilyen...

Hol keressek pont ugyan ilyen párnát/párnahuzatot?

Figyelt kérdés

Anno a goods marketben vettem,de ott nem láttam már egy ideje :(Kislányom csak ezzel aludt el és ez a régi elrongyolódott :((((((( A kép kicsit béna lett,barackvirág szinű a párna

[link]


2010. nov. 13. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Méteresbe nem tudsz ilyen anyagot nézni és megvarrni/varratni neki?
2010. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia,köszi,megpróbálom,nem igazán értek hozzá hol kereshetnék pont ilyet,azért is tettem fel a kérdést, de akkor benézek egy méteráruboltba és megkérdezem
2010. nov. 13. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, elmesélem az én storymat a pàrnával: 1 éves volt a fiam, a korábban Brendonban vett ujszülött ágynemü szett párnájával aludt. Anèlkül soha:) kiderült, hogy a brendonban megszünt a termék. Bajban voltam! Megnéztem a cimkéjét, az interneten megkerestem a gyártót, irtam egy emailt a kisfiam fotójával, ahogy a párnán alszik, kértem őket, hogy kettő párnát keritsenek ennek a kisgyereknek, mert ha ez elkopik, nincs ember, aki meg tudná vigasztalni....irtam minden adatom, számlaszámot, mindent, csak segitsenek! Karácsonyra megjött a csomag, benne egy levéllel, 2 párnával:) a varroda aljából kikotortak két anyagdarabot, amilyen a fiamé, megvarrtak kettő párnát teljesen ingyen. A fényképet kiakasztották a varrodába. Én nem is sejtettem, hogy ekkora szerencsém lesz, bármit fizettem volna azért a nyamvadt párnáért, csak legyen! És láss csodát! Ilyen normális embereket!!! Pozitiv csalódás volt:) esetleg próbáld meg a gyártónál, ha nem vágtad le a cimkét...vagy az üzletnek irj emailt, hogy segitsenek!
2010. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hűűű,ez tényleg eszmélet rendes volt tőlük:D én írtam már a goods marketnek,de semmi válasz .nagyon szépen köszi az ötletet,de nincs rajta címke:( aranyos vagy h írtál,próbálok még keresgélni,meg sztem megpróbálkozom a méteráruboltban,hátha....
2010. nov. 13. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem méteráru boltba keresd. Nekünk pont ilyen anyagból van varratva ágynemű huzat, Szerencsen vettem, volt más színben is.
2010. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!