Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma mondta az orvosom hogy a...

Ma mondta az orvosom hogy a babam feje van fent es a laba lent. Normalis esetben pont forditva van :O mennyire nagy a baj? Valaki ugyan ilyen helyzetben? 6 honapos kismama

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez pontosan annyit jelent, hogy farfekvéses. Mit jelent a 6 hónap, hány hetes vagy?
2012. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
25 hetes
2012. máj. 2. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:

A 35. hétig volt faros a lányom, már azt hittem be sem fordul, de megtette. :)

Egyáltalán nem baj, ha a 6. hónapban még nincs fejjel lefelé, mert még van helye és ideje is forgolódni. Valakinek hamarabb befordul, valakinek meg csak az utolsó hetekben, mindegyik normális dolog lehet. Átlag 28-32.hét között fordul meg (de ez csak az átlag, úgyhogy bármikor megfordulhat még). Aggódnod még felesleges.

2012. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, a 6. hónapban még simán fent volt az én babám feje is, ijesztgetets az orvos, hogy "lehet h ebből császár lesz , ha nem fordul be" , kb. 7 hónaposan mentem vissza uh-ra, akkor már lent volt a feje. Hát ennyi....:) Nem tudom, mennyi a "határ" amíg befordulhat, de még a 7., akár a 8. hónap tájékán is lehetséges!

2012. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szoval csak annyi a kulombseg ha nem fordul be akkor csaszar lesz? de nem lesz baja ugye?
2012. máj. 2. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
25 hetesen lehet, hogy mire kiértél az ajtón, már máshogy feküdt.
2012. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, de 25 hetesen még bőven van helye forogni.

A fiam is csak a 34. héten fordult be, még van ár idő bőven.

2012. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól még hogy faros nem lesz baja, így is születnek babák makk egészségesen. Nem is mindegyik doki császároz ilyenkor, bár a legtöbb nem vállalja a sima szülést. De a babád ettől még nem lesz beteg.
2012. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 39. hét után fordult be. A császárra mentem volna másnap, mert a doki azt mondta, hogy OKÉ, hogy farosat is meg lehet szülni, de az első babám is nagy volt, így nem kockáztat. Reggel jelentkeztem, kötelező vizsgálatok, és az én ügyes lányom megfordult :-D. Egy héttel később született, természetes úton 4,5 kilóval :-D
2012. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

25 hetesen nekem is farfekvéses volt, én is megijedtem. Az doki azt mondta, hogy ezen még ne izguljak, mert általában a 34. hétig befordulnak. Majd kiderül, addig még van idő.

Remélem minden oké lesz.

27hkm

2012. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!