Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becéznéd Miának az Emma nevet?

Becéznéd Miának az Emma nevet?

Figyelt kérdés

Becézhető így az Emma név?

Férjemnek Emma, nekem a Mia tetszik jobban. Kompromisszum lenne, ha Emmának lenne anyakönyvezve, de Miának becéznénk. Nem akarunk két nevet.



2019. aug. 13. 22:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Emmiből le lehet vezetni a Miát, Miust. Szóval szerintem ez így rendben lenne. Kicsit még az elején lehet, hogy magyarázkodnia kell majd; de szerintem egyszer elmondja, és azután megszokják. :) Úgyhogy nem lenne nagy gond belőle szerintem. Tehát szerintem jó lenne ez a köztes megoldás. Én jó ötletnek tartom. Ez nem annyira ide tartozik, mert kicsit más helyzet; de én ismerek Noémit, aki Mimi. De mondom, itt nem ugyanaz a szituáció, mert itt rögtön az alap nevéből van képezve. De szerintem úgy is jó, ahogy ti szeretnétek;hogy akkor Emma is meg Mia is végülis. Nekem tetszene ez, ha engem hívnának így. Csak tudatosítsátok benne, hogy mind a kettő ő, csak az egyik becenév, a másik meg hivatalos; mert nehogy megzavarja, hogy akkor most végeredményben ki ő.
2019. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21

Igen majd biztos egyszer elmondja 😂😂😂 32 éves vagyok. Erzsébet. A családnak Zsóka. Ami az Erzsébet HIVATALOS becézése. Sokáig próbáltam hozzá ragaszkodni, meg szeretem. Minden embernek külön el kellett magyaráznom, hogy hogy van ez. Meguntam. Ma már azt is elfogadom ha Böbéznek.

2019. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Emíliát, vagy Améliát adnék, egyébként az Emília az tök szép kompromisszum, lehet, hogy én pl szívesebben lennék Emília, mint Emma, vagy Mia:) De az Emma meg a Mia nevek is szépek nagyon, Mia mondjuk egy kicsikét kislányos. Emma meg olyasmi, mint az Anna, olyan kis szép, kis kedves, kis egyszerű. De egyébként szóval bármelyik nevet szívesen viselném; talán a Miát kicsit kevésbé, mert talán túl kislányosnak érezném; viszont az Emília szerintem tök jó kompromisszum lenne nektek. :) Mind a kettőtök enged valamennyit, de a végeredmény, amiben megegyeztek, az is gyönyörű lenne. :)
2019. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!