Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek bevalt a halozsak?

Nektek bevalt a halozsak?

Figyelt kérdés
Kicsit felek halozsakot adni a kisbabamra, valahogy olyan pici benne es felek h annyira belekucorodik, belekepeszt hogy...... pedig pont a takarora mondjak h maga ala tudja gyurni. Nem tudom. Biztonsagos ez tenyleg? 1 honapos a gyerekem

2019. aug. 14. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1 hónaposan még takarót használtam. Akkor kezdtem el a hálózsákot használni mikor el kezdett fordulni kislányom, plusz annyit mozgott álmában mintha sportolna. 😀 Szóval a takaró csak pár percig volt rajta. Így inkább szükségszerű volt egy hálózsák. Akkor adtam rá mikor elaltattam de még nem raktam be a rácsos ágyba. Mivel oldalt cipzáros így elég könnyű volt belerakni úgy hogy ne ébredjen fel. Most tipegő hálózsákja van már így észre sem veszi hogy abban van hisz az olyan mint egy ruha.
2019. aug. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam újszülött kora óta hálózsákban alszik, nyarak kivételével. Ő is nagyon izzadós, így igazi vastag téli hálózsákba nincs is. Tavasszal/ősszel nyárit használ, télen tavaszi/őszit. Ő maga kéri, hogy vegyük fel. Még most a nagy melegben is elkéri a takaróját (nagy tetrapelus). Ha a korának/méretének megfelelőt adod rá, akkor baja nem lesz.
2019. aug. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Mindkettő szerette a hálózsákot.

0-6 hónaposban aludtak eleinte. Értem mitől fèlsz, de ezért nem szabad sokkal nagyobb hálózsákot venni. Ha jó a méret, biztonságos. Persze így néha cserélni kell, de az enyémek pl tényleg szeretik-szerették, a nagyobb 3 évesen is kérte a tipegő hálózsàkot, a kicsi most 2, nyárija is van, már tipegő neki is, szegény még nagy melegben is kérné (csak akkor sok, beleizzadna...)

2019. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bevált. A takarót mindig lerúgta magáról és a kiságy rácsai közé is bedugta a lábát. Újszülöttként is használtuk, semmi gond nem volt.
2019. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem voltak szimpatikusak a hálózsákok,de férjem hozott egyet,hogy ezt ajánlották a boltban. Be kell vallanom,nagyon bejött. Kényelmesen elalszik benne,nem tudja lerúgni. Nekünk olyan van,aminek van ujja,nem tud belekucorogni.
2019. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. Egyik nagyi varrt többet is, melegebb és vékonyabb anyagból is. A takarót mindig lerugdosta magáról, meg már 2 hetesként sem aludt egy helyben, ha nem hálózsák volt rajta mindig elmocorgott és beleütközött a rácsokba. A takarót meg gyakran rá is húzta a fejére.
2019. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!