Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat érdemes majd...

Milyen játékokat érdemes majd beszerezni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 hónapos,lassan kezdik majd érdekelni a játékok. Miket,milyen típusú játékokat lesz érdemes venni az első időkben? Most egyelőre egy csörgője van,azt szívesen nézegeti,ha mutatjuk neki.

Illetve ti mit szoktatok játszani vele? Miben merül ki a foglalkozás?

Sokszor olvasom,hogy mondókáztok. Van valami jó mondókás könyvetek? Mert én pl nem igazán ismerek mondókákat.


2019. aug. 17. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Brendonban vettem az Értelmes mondókák c. füzetet és abból kezdtem olvasni neki. De aztán gyorsan meg is ragadt sok, már nem is nagyon veszem elő, csak fejből mondom.


Amúgy bármi jó ami színes és kicsit csörög, zörög. De szerintem nem jó az sem ha túl ingerled. Én szándékosan hanyagoltam a csillogó, villogó, zenélő játékokat. Volt egy zenélő forgója azért neki is. De ezentúl az első hónapokban nem voltak zenélő vagy világító játékai.

Nekik még minden új és minden inger, amit fel kell dolgozni.

2019. aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeg híddal


Imádta


Azokat a játékokat is le lehet szedni

2019. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon csörgő,zenélő,rezgő,stb dolgokat én se szeretnék venni neki. Inkább egyszerűbb,hagyományosabb játékokra gondolok :-)
2019. aug. 17. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg, csörgő, rágóka, plüss, aminek rövid szöre van, pet palack. Igazából az első 1 évben egy sima popsitörlő csomag órákra le tudja őket kötni.
2019. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is egy hónapos a fiam, sem csörgő, sem plüss nem köti le, amivel imád játszani az a hajam (csikizi magát vele, tépi, nézegeti). Illetve azt szereti ha táncikálunk (5 napos korától napi szinten szól valami zene, persze nem 0-24-ben), Hupikék Törpikék zenéket szereti (főleg ha éneklem én is), Madagaszkárból a "Riszálom úgyis úgyis" zenét is imádja, ha meghallja már "riszálná is a popsiját" (ha hason fekszik akkor látszik igazán, hogy úgy mozog mintha tényleg riszálná). A komolyzenékre (Wagner, Bach, stb) elalszik, a rockzenéknél pedig a zene ütemére mozgatja a kezeit/lábait. De ha épp olyan kedve van az is elég neki ha nézelődhet (pl babakocsiban az udvaron)
2019. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!