Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok a kidoo gyümölcsös cumiról?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem hazsnlatam ilyet de en marahasagnak talalom. Nem szeretnem raszoktatni ilyenre. Szepen eszik enelkul is szerencsere.
2019. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
5eges a fiam, nála vettünk. Nem mondom h napi szinten használtuk, de szerette. Vszinu most a kistesonak is fogok venni.
2019. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon jó, az egyik leghaszosabb termék amit eddig vettünk a kisbabánknak. Már tettünk bele avokádót, almát, körtét, áfonyát, banánt, epret, mandarint és imádja a pici!

A lányom bármennyire is rágja, dobálja vagy harapdálja, a cumi végig zárt marad és nem esik ki belőle az éltel!

Mi azért vettük meg, mert már voltak nagyon rossz tapasztalatim a kisbabámmal, amikor evés közben kishíján madjnem megfulladt. Így úgy döntöttem, hogy teszek egy próbát az etetős cumival és milyen jól tettem! Nagyon szereti és minden nap használjuk.. Nagyon könnyű elmosni is, szóval csak ajánlani tudom!


Fogzásra az egyik legjobb dolog!

2019. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!