Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek és ha igen, hány...

Vinnétek és ha igen, hány éjszakára 7.5 hónapos babát "wellness" fürdőbe?

Figyelt kérdés
Lehetőség adódott egy másik babás családdal elmenni, csak nem tudom, hogy reagálna a lányom. Nem nagyon érzékeny baba, de nem aludtunk még máshol. Most kell foglalni, de nem tudom, egy 7 hónapost mennyire viselné meg a más környezet, illetve élvezné-e (lehet-e) a fürdést pár percre persze.
2009. dec. 1. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy élvezné-e? Nyilván!...

És hogy hány éjjelre? Akármennyire...

És pont nem ezért ilyenkor kell elkezdeni, hanem minél előbb az eljárkálást, és akkor nincs gond.

Lányommal 6 hetes kora óta járunk vidékre szüleimhez, sosem volt gond vele sehol, nyaralás alatt sem, egyik rokonnál sem, még ahol először volt, ott is szopizott, evett és aludt is vendégségben.

2009. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menjetek, jót fog tenni mindannyiótoknak. A babának meg az a lényeg, hogy veletek legyen, sztem mindegy hol.
2009. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 hónapos prücsökkel voltunk, 5 napra, és minden nap órákat (!!!) pancsoltunk, rosszalkodtunk, kifulladásig. Nagyokat sétáltunk a környéken (pedig január volt), imádtuk a szálloda játszóházát, és minden nagyon szuper volt. Alvással sem volt gond, és az étteremben is volt babaülés.

Igaz, a mi fiunk babauszis, és vízimádó, és a szálloda is bababarát volt. De biztos vagyok benne, hogy a ti lánykátok is imádni fogja! Én nem hagynám ki a helyedben! :) Mellesleg voltak ott mások is, pici porontyokkal, és nekik sem volt semmi gondjuk. Volt, aki levitte a fürdőbe a babakocsit, és amíg a szülők pancsoltak, lurkó a kocsiban aludt. :)


A babának egyébként sem annyira a környezet a fontos, hanem hogy Apa-Anya mellette legyen. Meg amúgy is annyi élmény fogja érni, hogy estére be fog ájulni az ágyba. :D

2009. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pont most megyünk vasárnap két éjszakára a fiammal, aki 15én lesz nyolc hónapos. mi is járunk babaúszni, ezért elég biztos vagyok benne, hogy sokat leszünk vízben, a többi meg majd alakul. kicsit izgulok, bár sokat voltunk el nyáron is (balatonon kétszer egy hetet), és nem volt gond, de akkor még pici volt, kábé nulla mozgásigénnyel, de mostmár pár óra alatt kikészül, ha nem mehet kedvére. ezt nem tudom, hogy fogjuk tudni megoldani a medencék körül, mert már áll, de még nem tud biztosan leülni állásból, szóval az a rémképem, hogy a medence szélén feláll, megcsúszik és nagyon beveri a fejét, de majd megyek utána mindig.

szóval hajrá :)

2009. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menjél. kicsit a vírusoktól félnék. tehát nem az idegen környezettől. neki Te vagy a lényeg nem a pokróc színe.
2009. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18:09-es tegnapelőtti válaszoló vagyok.


A H1N1 elleni oltást én is beadatnám a picinek még jóval az indulás előtt... Mert azért most elég sok ember fogja őt körülvenni.

2009. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!