Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek stülinapi ajándék...

1 évesnek stülinapi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Mislányunk jövő hónapban lesz 1 éves.mindenki azt kérdi mit vegyenek neki?én játékokat szeretnék mert nem sok játéka van.de sajnos nincs ötletem.tudnátok segíteni?olyan 5000 ezer forintig érdekelnének játék ötletek
2019. aug. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Formabedobo, mega blocks, domper (kislánynak is igen), fa hangszer, leporello, amit húzni lehet pl katica, hernyó
2019. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leporello, homokozo jatek, lufi, duplo, kocka, kisauto, kicsi baba (olyan utazos)
2019. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi az a leporello?
2019. aug. 21. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
1 évesen már izgatta őket a gyurma, duplo, fa játék, de ezeket rokonoktol kapta mert amugy pl tolunk egy fát kapott a kerte marmint ultettunk neki egyet :)
2019. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hintaló, formabedobó, duplo (nem szett, ömlesztett), plüss, könyvek. Nekünk ezek voltak az ajándékok, a könyveknek örült a legjobban. 😊

A leporello az a keménylapos könyv, amit nem lapozni kell, hanem harmónika szerűen kihajtani.

2019. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha köszönöm szépen!mostmár tudom hogy mi az 😊
2019. aug. 21. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi egy kis játszóteret csináltunk :)

Keresztapja készített neki homokozót, anyukám csúszdát vett, anyósom hintát.

Jelenleg nagyon tetszik neki :)

2019. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk hintalovat,kissátrat,ikeás golyóvezetőt,labdát kapott a rokonoktól. Mi az apukájával matatófalat csináltunk neki,imádja.
2019. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!