Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 hónapos múlt nagyon...

Kisfiam 6 hónapos múlt nagyon sokszor forgatja a csuklóit és közben ki-be nyitja m-zárja a tenyerét. Láttatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Nekem elég furcsa. Kicsit kényezeresnek tűnik. Olyan mintha vezényelne vagy motort vezetne.

Babánál még nem láttam ilyet. 5,5 hónaposan kezdte, akkor még eleg ritkán, most meg már egyre gyakrabban. És néha a fejet is rázza, mintha nemet intene. Aggódnom kellene ezért a forgató, furcsa kézmozgásért?



#kézmozdulat #furcsa mozgás #csukló forgatása
2019. aug. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg nem nagyon tudja koordináló a mozgását. Én babám is csinálja. El fogja hagyni.
2019. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, tanulgatja a használatát. Majd abbahagyja.
2019. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Napok óta gondolkozom, hogy meglérdezzel-e erről valakit. (Ismerős, szakember, babás barátnő..) mert már figyelgetem egy ideje. De végül csak itt mertem megkerdezni😅 Köszönöm!
2019. aug. 22. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém olyan volt mintha egy zenekart vezényelne😅 2 hétig csinálta
2019. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!