Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nő vissza a kikopott haj?

Mikor nő vissza a kikopott haj?

Figyelt kérdés
Kislanyom 4 hos, rengeteg hajjal szuletett, ennek kb a haromnegyede kihullott😅 de ez meg csak hagyjan, ket oldalt a fejen konkretan van ket kopasz folt. Gondolom kifekudte. Ez mikor no vissza? Annyira kis butan nez ki ketoldalt kopaszon😅

2019. aug. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Soká. Onnantól nem kopik, hogy éjszaka forgolódik, azaz kb. 6+ hónaptól és utána még pár hónap, míg egyáltalán pelyhedzeni kezd, meg még pár hónap ezután, míg a pelyhek utolérik a környező területet. Legalábbis az én 3 gyerekemnél így volt.
2019. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első, ne általánosíts kérlek. Kislányom, rengeteg, sötét hajjal született. Kb. 1 hónapos korára szinte az összes kihullott, érdekes módon hátul és a feje tetején volt tök kopasz, pedig soha nem aludt hanyatt, születése óta hason alvó, így nem feküdhette ott ki. Mindenesetre most 3 hónapos és gyönyörű szőke, göndör haja nő, már kb. 2-3 centis, és olyan dús, hogy nem látni a fejbőrét.

Úgyhogy ez babafüggő, nem lehet megjósolni, hogy kinek mikor. Ismertem olyan babát akinek 1,5 évesen csillogott a fejbőr én a napfény, de olyat is, aki akkor hajjal született, hogy már a kórházban el kellett csatolni és nem is hullott ki neki egy szál se belőle, csak tovább nőtt. Nem egyformák a babák.

2019. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk kb hasonló volt a helyzet, mint a kérdezőnél és még 1,5 évesen inkább volt kopasz, mint hajas baba. Kb 2 éves korától indult meg a haja, amiből az első copfokat meg tudtuk csinálni (kb 2,5 éves kora körül).

Engem nem zavart egyáltalán, az arca cuki kislányos volt, így nem kellett magyarázni, hogy lány :)


Türelem, neki is ki fog nőni és talán annál dúsabb lesz! :)

2019. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nagyobb még 1,5 evesen is foltos fejű volt. A kicsi 7 hós és iszonyat dús haja van.
2019. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is kifeküdte hátul, ott kopasz. Már elmúlt fél éves, de még mindig olyan. Én is kíváncsi leszek, mikorra nő vissza.
2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!