Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg, hogy a 3...

Hogy oldjam meg, hogy a 3 hónapos baba mellől vissza tudjak menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Nemzetközi vállalat európai szintjén vezetem a könyvelést, tavaly léptettek elő, koromból adódóan nem gondolták, hogy szülni fogok szerintem. Vissza kellene mennem minél előbb, mert egyelőre nincs senki a helyemen, de megy az idő, félek hogy lesz más..

A férjem nem is keres annyit, nem akarom elbukni ezt a munkát.áA helyi bölcsi csak 6 hónapos kora után veszi fel. Magánba felveszik előbb? 6 órába mennék vissza. Vagy jobb lenne egy "háznagyit" alkalmazni?

Nagyszülők nincsenek, vagyis 1 nagymama van de dolgozik még.


2019. júl. 16. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jobb a házinagyi, ha találsz megfelelőt.

Vannak erre szakosodott cégek is akik szittereket közvetítenek, ott érdeklődj.

2019. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy...
2019. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Maradjon vele az apja. Az nem opció?
2019. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem azért, de én 45 évesen elhoztam egy 6 hónapos babát a csecsemőosztályról. És megoldottam. A miértre ne térjünk ki, itt nem lényeges.
2019. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
A lényeg: férfi vagyok(lemaradt)
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

4 hónapos volt a lányom mikor vissza mentem dolgozni, a magán sem vette volna be, tiszta szívvel 9 hónapos korától vallalta(pedig 3.gyereket vittem oda)

Nekünk végül anyu költözött hozzánk arra az időre, de kB 40en jelentkeztek állandó szitternek.

Bőven lehetett találni jelentkező.

2019. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
20 hetes kor a minimum, ami alatt egy bölcsi sem veszi fel, de nem mindegyik vállalja akkor sem. Gondolom azzal tisztában vagy, hogy a csedet le kell mondanod, ha visszamész dolgozni.
2019. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Bocs az offért, vki fentebb megmondaná, hogy nagyon kb mennyibe kerül egy hónapra az állandó szitter (közalkalmazotti munkaidòben)? Köszi.
2019. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nincs esetleg rokon, barát hasonló korú babával, akivel meg tudnád beszélni, hogy míg fel nem veszik bölcsibe, vigyázzon a te babádra is? Vagy a munkahelyeddel esetleg nem tudod megbeszélni, hogy dolgozhass otthonról?
2019. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Én egyébkènt sem adnàm addig bölcsibe amíg nem tud menni, mert csak beteszik a kiságyba. Itthon nincs kapacitás a kicsikre külön vigyázni. Egyértelműen bébiszitter. Nem olcsó, de gondolom nagyon jó a fizetésed. Meg nem az a cél hogy nagyon sok pénz maradjon, hanem hogy az állás maradjon meg.
2019. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!