Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs egy kicsit túlféltve?...

Nincs egy kicsit túlféltve? Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk babalátogatóban. 4 hónapos kislány és hosszú újjú body, hosszú talpas nadrág és nyálkendő. Fürdéshez bemelegítenek, éjszaka paplannal betakarják. Anyuka panaszkodott hogy folyton sír és nem is alszik nagyon. Én tanácsoltam neki, hogy szerintem melege van és próbálja nem ennyire beöltöztetni mert izzad. Erre majdnem lehülyézett hogy de hát pici. De könyörgöm azért nem újszülött és nyár van.. A haja is tiszta víz volt.
2019. aug. 23. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolod jól. Ha ennyire melege van, akkor nem is tud aludni.
2019. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek. Újszülötten 1-2hetes volt a fiam, téli baba. Nagyon szeretem a meleget, cserépkályhával befűtöttünk és ordított éjjel nappal. Gondoltam hasfájás miatt. Kiderült, hogy rosszul gondoltam. Gázzal belőttük a 20fokot és teljesen jól érezte magát.
2019. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az durva... Az enyém 6 hetes, megy a klíma és csak egy rövid ujjú body van rajta. És így is ömlik róla a víz csomószor. De ennél jobban nem akarom nyomatni a klímát, 26 fokra hűtök vele
2019. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huh örülök. Kicsit már kezdtem aggódni hogy én csinálom rosszul. Igaz az én lányom 1 éves lesz már de szinte egész nap pelusban van, éjszaka nem is tud aludni ha peluson kívül mást is adok rá. Én pedig úgy gondoltam hogy 4 vagyis lassan 5 hónaposan már nem annyira pici, hogy ne lenne elég rá egy rövid body.
2019. aug. 23. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan az enyém egy szál pelusban volt a kertben (csak a napvédelem miatt volt adott napszakban body v póló is).
2019. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól. A kicsi téli, mondjuk eleinte fázós volt, de már nem az. Most is csak azért alszik bodyban, mert nélküle nem tud elaludni.
2019. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az durva, hogy nyáron bemelegítenek, meg hogy paplannal takarják be. Mondjuk én ma a félévesre rúgdalozót adtam, és éjjel hálózsákban alszik. De azt hozzá kell tennem, hogy elég hűvös a lakás.
2019. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom volt igy hogy befutott furdeshez. Szauna volt. A gyerek orditott. El volt keseredve hogy utal pancsizni a gyerek. Aztán megyek hozzájuk egy hét múlva hősugárzó sehol. Kérdezem, hogy mi van elromlott? Ja nem, csak rájött, hogy azért üvölt a gyerek, mert melege van. Azóta is egy kis sellő. Szóval ez egy létező probléma és úgy tűnik a friss szülők könnyen beleesnek.
2019. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, hogy szegény gyerek nem tud aludni, de ez bazi veszélyes is, mert csórinak még nem működik rendesen a hőszabályozása... Nem értem, Google a barátja mindenkinek, ez a barátnő soha nem olvasott erről? 11 hónapos a fiam, ujjatlan pólóban és pelusban van, így is alszik. Szegény kislany már... :/
2019. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mutasd meg ezt barátnődnek, én erre támaszkodom sokszor:

[link]

Közepe felé van benne egy kép, hogy különböző hőmérsékleteknél miben ajánlott altatni a gyereket.

Egyébként igazad van. Nálunk 25 fok van kb., az öt hónapos lányom egy rövidujjú pizsiben alszik, vékony takaróval betakarom a derekát, de ő fázósabb típus.

2019. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!