Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pihenőszéket ajánlanátok?

Melyik pihenőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemsokára jön az első babánk és szeretnénk venni pihenőszéket neki ami vízszintig dönthető illetve rezeg is. Nem ebbe lenne egész nap mielőtt leszóltok.

Melyiket ajánlanátok, nektek mi vált be?


2019. aug. 25. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi vettunk 4moms mamaroot, adamo hintat illetve ajandekba kaptunk egyet ajandekba, mar nem is tudom mi volt a marka, de olcsobb fajta volt, elore hatra ringatta a babat. Na ez a fapados egyaltalan nem valt be. A mamaroo-t szereti, de max 15-20 percig van el benne, allitolag kesobb fogja jobban szeretni hat kivancsian varom (most 1,5 honapos). De az adamo.. na az egy fonyeremeny, imadja es isteni jokat alszik benne. En azt ajanlom
2019. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Lorelli márkájút vettem. Rezeg és zenél. Pont annyira eleg amire kell, elleskelődik és elvan amíg pl.megfőzök, vagy kiteregetek.
2019. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesónak chiccot vettünk.

Imádják ( hál Isten)

Mind a 2 gyerekkel bevált, ráadásul székké alakítható.


Nekünk egyszerűbb volt, nem rezgős.. Babymoov bubble simple

Árban ugyanott vannak amúgy

Teljesen bevált

2019. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal drágább már egy hinta! Ugyan az mint a pihenő szék, de hintaztat is, nem csak rezeg,azt is lehet fixálni, hogy ne mozogjon. Graco, Fisher price,amit a pénztárcád enged!
2019. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!