Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő a Dévény állapotfel...

Mennyi idő a Dévény állapotfelmérés?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennünk állapotfelméresre 8 hónapos kisfiammal és az lenne a kérdésem hogy mennyi idő és mi történik ilyenkor? Gondolom ilyenkor még nem tornaztatja ha talál is valamit

2019. aug. 28. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 óra volt az állapotfelmérés. Megnézte mi a gond, olyat is észrevett amit a védőnő, doki nem. Közben elmagyarázta mit ne csináljak a kicsivel otthon, amiről azt hinné más, hogy nem árthat. 2 kezelés kellett csak szerencsére, készülj fel a sírásra. Eszméletlenül sírt, üvöltött, sírtam én is, de az a 2 alkalom nagyon jót tett neki! Kitartás nektek
2019. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, tornáztatta, masszírozta is, kb 10 percig.
2019. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 2 hónapos kora óta járunk. Most 10 hónapos. 10 perc volt az állapotfelmérés, mert rögtön kiderült, hogy baj van. Még akkor megvolt az első kezelés is, ami 1 óra. Heti 1x járunk, addig amíg nem kezd el járni. Eleinte imádta, első alkalommal se sírt. 8 hónapos kora óta viszont végig üvölti.

Nálatok mi a probléma?

2019. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm igen tudom hogy nagyon sírnak fel vagyok rá már készülve
2019. aug. 28. 13:40
 5/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos nem kúszik és nem mászik hanem saját magától felül (hasra teszem kinyomja magát) és ülve közlekedik. Egyébként 2 napja már felállt a kiságyban is
2019. aug. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!