Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz?

Elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

8 hónapos lányom 2-3 napja köhécsel, leginkább reggel, aztán pl ma semmit. Láztalan, jókedvű, eszik-iszik.

Szerintetek van értelme orvoshoz vinni? Szabin van az orvosunk, egy idegen orvos helyettesíti, nem szeretném, ha a rendelőben megfertőznék. (Mindketten eü dolgozók vagyunk, csak nem gyerekekkel foglalkozunk).



2019. aug. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza, én nem vinném.
2019. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy kell orvos, de engem is meg tud nyugtatni, ha azert latja doki, ha bizonytalan vagyok. Megmondom oszinten nekem erre van egy trukkom. Telefonalj be az ugyeletre estefele es akkor kijon (legalabbis errr nalunk igy mukodik). Igy nem kell bevinned...
2019. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2: mekkora ötlet két köhögésre kihívni az ügyeletet...
2019. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ügyelet nem erre való.
2019. aug. 28. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, 2. Remek trükk. Nekem van egy folyamatosan gyógyszert szedő és egyszer már félrekezelt, szívbeteg kislányom, akinek az ilyen nőkön múlhat az élete... gobdolkozz már el, mekkora önzőség, amit csinálsz!
2019. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a nyálát köhögi fel. Fiam is szokta, de nem gondoltam, hogy emiatt orvoahoz kellene vinnem.
2019. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi már elvittem. Tudom, milyen a nyálköhögés, de ez nem olyan és mára rekedt is lett. Kapott gyógyszereket.
2019. aug. 29. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!