Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a szép a csecsemőkben...

Mi a szép a csecsemőkben (0-pár napos csecsemőre gondolok)?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok. Tehát


[link]


[link]


Oké nagy utazást élt át, nyilván nem lehet piha-puha gyönyörűség, bársonybőrrel.


Egyik rokonom most folyamatosan ilyen képeket küld és már nem tudok rá mit reagálni, mert már ellőttem a "jaj de édes", "nagyon szép", stb. reagálásokat. :(

És nem ő az első aki ezt tolja, és muszáj dicsérni, miközben vörös vénemberfeje van a babának és méltatlankodva tátog.


2019. aug. 30. 17:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Rólam is azt mondták, milyen gyönyörű baba voltam, hááát...uh. Nem.
2019. aug. 30. 17:37
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Finoman szólni, hogy szereted a babas képeket, de most már sok? Vagy ne reagál. Majd megunja.
2019. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem reagáltam egy-kettőre, de olyankor meg szégyellem magam. Meg a kérdés miatt is, nem megbántani akartam az anyákat.
2019. aug. 30. 17:40
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem minden baba ilyen kis 'gyűrött, ráncos'. Kislányom nem volt ilyen, még pár percesen sem. A bőrük pedig nagyon hamar 'letisztul' és szép, puha bababőrük lesz hamar -hacsak nem verik ki az anyai hormonok, vagy másegyéb.

Nálunk császár volt, így a feje sem deformálódott; de ha úgy is alakul; kis odafigyeléssel hamar rendeződik az is.

2019. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül születés után nem szépek, ez tény. De ez a kérdés valójában nem a babákról szól. Idegesít egy ismerősöd, azt kérdezed, hogy kezeld. Némítsd, reagálj napi egyszer max.
2019. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Persze, most egy ilyen babasorozatot linkeltem. :D

Hát akkor nem reagálok rá.

(nem én pontozok le)

2019. aug. 30. 17:51
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag pici babám van (2hónapos),de a helyedben már én is unnám a banánt. Mikor terhes voltam,egy barátnőm szülésekről küldözgetett vágatlan videókat....oké hogy terhesen szülni készültem...de másét annyira nem nézegetném :D amúgy császár lett, szóval felesleges volt küldenie. Mondjuk nem is néztem meg őket..


Én sem voltam szép kisbaba :D teljesen megértelek,ignoráld,hátha észreveszi magát :)

2019. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi szép nincs bennük. De egy: a sajtódat úgyis szepnek fogod látni, ketto: hamar kikupálódnak.
2019. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, szerintem muszáj dicsérni, a saját anyjának amúgy valóban a legszebb. Nyomj egy like-ot rá. Vagy egy nagyon szépet. Az illem megkivánja, hogy válaszolj szerintem.
2019. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem különösen szép egy újszülött. Bár elvétve azért akad.

Képzeld el az enyém mindehhez még koraszülött is volt, aki méhen belül több hetes lemaradásban volt már. Nem volt sem pufók, sem arányos, sem kerek fejű. Konkrétan csont és bőr volt.

Es ennek ellenére mikor megmutatták a műtőben, úgy éreztem a világ legszebb babája és sosem láttam szebbet. Szóval ilyenek ezek a hormonok.


Aztán persze idővel tudtam rá objektíven is nézni és tudtam, hogy azért más szemében ő nem szép baba. Viszont mi csak a szoros családnak küldtünk egy képet születése után. Koraszülés nélkül sem lett volna másként, és nem tettem ki semmilyen közösségi oldalra sem a magzat mázas fotóját. Mint ahogy sokan teszik.. És nem értem miért.

2019. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!