Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen programlehetőségek...

Milyen programlehetőségek vannak szilveszterkor kicsi babával? 2-3 napos programok? Esetleg itthon egy szép város, ahol szerveznek szilveszterkor is egész nap programokat, nincs minden bezárva.

Figyelt kérdés
Szilveszterkor 8 hónapos lesz a kislányom, akit egyedül nevelek. Szeretnék végre elmenni valahová, de nem tudom a kicsit senkire rábízni. 2-3 napos programra gondoltam (nem valami vad buli) elutazni valahová, egy barátnőm meg a húgom is jönne velünk. A wellness szállodákkal az a bajom, hogy télen max a medencében tudnék ülni, ez a baba miatt nem megy, plusz szilveszter lévén minden zárva, így ki sem tudunk mozdulni a szállodából. Gondolkodtam hogy jó lenne kimenni Bécsbe, mert ott mégiscsak van mit csinálni, egész nap séta, látnivalók, stb, de iszonyú magas árakon vannak szállások. Tudtok ajánlani valami jó programot? Kb 100e ft-ot tudnánk rászánni.
2010. okt. 26. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Cegléden nagyon jó kis program lesz. Nézd meg...
2010. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!