Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik külföldi...

Szerintetek melyik külföldi ország legmegfelelőbb egy másfél éves gyerekkel való nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Magyarországtól való távolságra-autóval vagy repülővel menjünk, biztonsára-ételek, italok tekintetében, időjárás-ne túl forró éghajlat, szálloda, vagy apartman. Nem tudok dönteni, kinek melyik nyaralás volt hibátlan egy kis totyogóval? Hova menjünk? (tengerpartra gondolok)
2010. júl. 14. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a legbababarátabb nyaralásunk tavaly előtt volt, Horvátországban Rab szigetén, a San Marinoi parton. Annyira sekély a víz, hogy több tíz métert sétálhatsz befelé, és még mindig csak térdig ér. Babáknak ideális, rengeteg pici volt, egész nap pancsoltak a meleg vízben. Homokos a part, nagyokat lehet homokozni benne.


[link]


Mi lakókocsit béreltünk abban aludtunk.

2010. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Repülővel mentetek? Milyen árban volt ez nektek összvissz? (ha nem vagyok tapintatlan)
2010. júl. 14. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, autóval mentünk HB megyéből, így bőven számítva egy nap volt az út, de közben meg is álltunk, meg azt hiszem, most már van végig autópálya.

Fú, fogalmam sincs, mennyibe került, két éve volt. De nem volt vészes, különben nem maratunk volna egy hét helyett két hétig! :-))

Mint mondtam, mi lakókocsit béreltünk , de vannak kis apartmanok, és van szálloda is közel a parthoz.


Keress rá a neten Horvátország, Rab sziget, San Marino, Lopár. Többmagyar oldalon is van szó róla, szállást is lehet foglalni szerintem.

2010. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyerkőc hogy bírta az utat? Jövőre akarunk vele menni valamerre külföldre, most 8 hónapos, idén csak itthon nyaraltunk. Most kb 5-6 órát autóztunk, 3-szor álltunk meg, így is az utolsó 2 órát végigordította, úgy unta az ülést. Tartok tőle, mi lenne egy hosszabb autóút során. Vagy éjszaka mentetek?
2010. júl. 14. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A legelső kirándulásán Olaszország déli részére mentünk, akkor másfél éves volt, és 4(!!!) napig autóztunk, mire azt mondtuk, hogy ok, itt jó lesz! :-) Akkor Magyarországon béreltünk lalóautót, úgy vágtunk neki. Azért is volt ilyen hosszú az út, mert nagyon sokszor megálltunk. Főleg éjszaka mentünk, vagy amikor napközben aludt. Amúgy többnyire bekötve ült a lakótérben az ülésben, én pedig szórakoztattam. Mesét olvastam, báboztunk, akkor kapott először pár darabos legót, playmobilt, ezek nagy újdonságok voltak! Egy cipősdobozt tettem az ölébe, ebben voltak a legók, playmobilok, hogy ne essenek ki az öléből, és nagyon jól elbabrált velük.

Ettünk, ittunk, énekeltünk, hülyéskedtem neki, ő kacározott. Nekem baromi fárasztó volt, az biztos! .-)) De ha már nagyon nyűgös volt, megálltunk, ahol tudtunk, ott futott egy jót, és valameddig megint bírta.


Horvátországba is úgy indultunk, hogy este olyan 8-9-kor, így az út nagy része éjszaka volt, ha nem bírta, megálltunk. De oda lényegesen hamarabb megérkeztünk.

2010. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, idén hol nyaraltatok? Mert a kisebbik baba nekem is 8 hónapos, és mi is csak belföldben gondolkodunk, de még nem sikerült dönteni.

annyi elvárásom van, hogy ki legyünk szolgálva :-), tehát ne kelljen főznöm, rendes, tiszta, kényelmes helyünk legyen. Nem kell kimondottan bababarát, mert úgyis köztünk alszik, javarészt szopizik, pelenkázni ágyon szoktam, tehát ilyen extrák nem kellenek.

Ja, meg jó lenne, ha a nagynak lennének a közelben programok, akár egy jó játszótér, vagy valami olyan programlehetőség, ami egy oviskorút érdekelhet.

2010. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi Nagymátén nyaraltunk. Keress rá a neten! Vadregény vendégház. Nagyon szép környezetben voltunk, egy arborétum közepén, 9 kilométerre a legközelebbi lakott településtől. Mi nyugit akartunk, és itt meg is kaptuk, csak mi voltunk a házban, más vendég nem is volt. Bababarát hely, adtak kiságyat, babakocsit, etetőszéket, nem sorolom. Eu-s játszótér az udvaron, lehet bicajozni, túrázni. A közelben van Pécs, Szigetvár, Orfű, ha programot szeretnétek. És nem vészes az ára sem a helynek. Most újították fel, úgyhogy nagyon szépek a bútorok, a fürdőszoba. Remélem nem válaszoltam túl későn:)
2010. júl. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!