Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külföldi internettartozás...

Külföldi internettartozás behajtható Magyarországon? Az ország Finnország, ahová sosem akarok visszamenni. Mire számíthatok, ha nem fizettem be a számláimat és hűségnyilatkozatom is volt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez elég gáz.

ráduszítanak egypár crackert, és kinyírják a géped, ha nem fizetsz.

nagy ott az internetmaffia.

2011. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a poénkodást, de olyan válasza érdekelne,aki tudja ilyenkor mi a helyzet!
2011. jan. 18. 14:47
 3/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha rajtam múlna jól megbüntetnélek miatta. de sajnos nem.


Finnország is EU tagállam. vagyis simán be fogják hajtani... idővel megtalálnak ne aggódj.

2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért nem akarsz oda visszamenni? Csak azért érdekel, mert én most készülök kimenni.
2011. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fizesd be amint tudod!!! Én kint éltem, volt bankszámlám is, amiről távozáskor levettem az összes pénzt, de nem szüntettem meg, mert úgy volt, hogy megyek vissza 2 hónap múlva. Azóta eltelt majd egy év, én meg jól elfelejtettem. A számlavezetési díj havi 2 euró, ami ugye megy nekem azóta mínuszba, és nemrég kaptam egy levelet a banktól, hogy már több, mint 30 euróval tartozom az ilyen-olyan szerződésszegés stb., nem fizetés miatt!! Azóta átutaltam, megírtam nekik, hogy mi történt, és hogy kérem a számla megszüntetését, remélem oké lesz.

A tanulság a történetből, hogy igen, megtalálnak, ráterhelnek minden szart és leverik rajtad. Fizess, amint tudsz!!

2012. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!