Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Magyarországon kívül csak egyetlen ország van a bolygón, ahol a "hazafik" szerint szégyen külföldi terméket vásárolni, az pedig Észak-Korea?

Figyelt kérdés
Szerintem ez is bizonyítja Magyarország szellemi elmaradottságát.
2010. okt. 26. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Van benne valami, de ez csak Magyarország EGY szellemi rétegének elmaradottsága. Azért nem kéne mindenkit egy kalap alá venni. Meg szerintem ilyen elemek a világ minden országában vannak, csak itthon lett mostanában felkapott ez a nonszensz.
2010. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Magyarország sosem volt normális ország, de majd kinövi ezt is
2010. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

szerintem az átlagember, akinek családja ill. normális élete van, nem így gondolkodik. Bár a közgazdasághoz nem értenek, logikus gondolkodással ki tudják következtetni, hogy a multik állami felügyelet mellett jók. A gazdaság és a társadalom egyik mozgatórugói.

A kommunizmus az irigyek mentsvára, akik feleannyi tudással és értelemmel ugyanannyit akarnak keresni, mint akik küzdöttek érte.

Csupán pár ezren, százezren gondolkodnak úgy, hogy a multik rosszak.

2010. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

hazafiAk ;)


Amúgy honnan van ez az információd, mert vhogy nem tudom elhinni, h csak Magyarországon, és Észak-Koreában van olyan, aki így gondolkodna. Mellesleg szerintem Észak-Koreában meglehetősen kevés külföldi termék kapható, eléggé elszigetelt ország.

2010. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindenhol a hazai terméket támogatják Magyarország kivételével. A kérdés fals.
2010. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

"Csupán pár ezren, százezren gondolkodnak úgy, hogy a multik rosszak."



A maradék párezer meg már akár ki is vándorolhatna. És akkor nem kell neki magyar terméket vásárolnia.

2010. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
15:51- én pont ezt írtam, de a webnácik lepontoztak
2010. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem szégyen, csak ha magyar terméket vásárolsz leginkább egy magyar honfitársad életét segíted. Ez nem divat, ez évezredeken keresztül így folyt. Csak az imperializmus óta van ez így.

Ott van például Szlovénia, nem kell messze menni.

2010. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

*Csak az imperializmus óta van ez így.

mármint hogy a hazai termékeket elpusztítjuk nevetséges okokra hivatkozva, és beengedjük azokat, akiknek szart sem számítunk

2010. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

"meglehetősen kevés külföldi termék kapható"


egy qurva külföldi termék se kapható ott.

2010. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!