Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos baba mennyit eszik?...

Pár napos baba mennyit eszik? Súlygyarapodás! Hányszor? Baj ha sokat alszik? Nem kér ételt?

Figyelt kérdés
2 napja jöttünk haza kisfiammal, tegnap szinte nem is evett, éjjel 1x. Mérleg szerint 30 g. Legutóbb , azóta sem kel.kinyitja a szemét ugyan , de visszaalszik. Mellet nem fogad el. Mivel anyatejes, csak mérleg alapján látom mennyit eszik
2019. szept. 5. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sárga? Én megmutatnám dokinak, nem túl jó, ha ilyen pici baba, annyit alszik és nem kéri a mellet.. Az enyém ennyi idősen kb éjjel-nappal cicin volt.

A súlya gyarapszik napról napra?

2019. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is besárgulásra gondolnék. Jó,ha látja az orvos.
2019. szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem be van sárgulva. Bőrének sárgásabb árnyalata van, szeme fehérje is kicsit sárga?


Gyermekorvos, védőnő mit mond? Ébresztgetni kell és minél többször etetni. Most mindegy hogy anyatejes vagy tápszeres. A lényeg a folyadék. Ugyanis az segíti a bilorubin (ami felelős a sárgaságért) kiürülését.

Itt egy link erről


[link]


Kitartást! Amikor nagyon nem bírod majd, gondolj arra, hogy ez is elmúlik egyszer.Engem is ez tart életben. ;)

2019. szept. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Védőnő ma jön. Azért is nem akartam reggel vinni sehova
2019. szept. 5. 08:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemrég evett. 3850 ről 3930 ra ugrott a súlya . Ez nem sok már?
2019. szept. 5. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet,hogy besárgult,az okoz aluszékonyságot.

Az nem baj,hogy sokat alszik. De az igen,ha nem eszik. Minimum 3-4 óránként fel kéne ébresztened és megetetned. Ő még nagyon pici ahhoz,hogy ne egyen. Valamint ha sárga,akkor az is annál hamarabb múlik el,minél többet eszik.

Pelusok hogy alakulnak? Van pisi,kaki elég?

2019. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!