Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bexsero oltás után tapasztalta...

Bexsero oltás után tapasztaltatok valamit?

Figyelt kérdés

Rosszkedv, nyűgösség, sírás. Ilyesmire gondolnék.

Reggel kapta meg az oltást a babám, de nagyon nyűgös, állandóan sír, ha nincs kézben, pedig alaból nincs hozzászoktatva. Láza nincs, szerintetek ez lehet az oka? Mondjuk a foga is jön és tegnap sem volt valami jó napja, de ma kifejezetten nehéz vele, és sajnálom is olyan keservesen sír.


2019. szept. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első után volt pici láza, étvágytalan volt, nyűgös és aluszékony. Tegnap kapta a 2.oltást, most csak aluszékony.
2019. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél semmit nem vettünk észre az ikreknél. Egyikőjüknél sem. Se láz, se rossz kedv, semmi. Az következő adagnál sokkot kaptam. Mindkét gyerek csak feküdt sírva, lázasan, kb 14 órán keresztül nem àlltak lábra. Egyik sem! Elég érdekes számomra, még most is rejtély ez nekem és néha eszembe jut. Ja, és nem egypetéjűek, még erre sem tudom fogni hogy ezért hatott rájuk mindkét adag ugyanúgy. Felhívtam a dokit (plusz az ügyeletet mert azért ez durva volt és inkább két orvost kérdeztem meg) és azt mondta normális. Hát levert a víz rendesen.
2019. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét oltás után nyűgös volt és hőemelkedése lett.
2019. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 és 5 hónapos korában kapta, egyik után sem volt semmi baja, még hőemelkedése sem, pedig mások tapasztalatai alapján sokkal rosszabbra számítottam. Lehet nálatok a fogzás miatt is reagál rá érzékenyebben.
2019. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi délelőtt 10.00-kor kaptuk. Utána bealudt a 10 órai közben, ami kanalas, és ilyen kb sosincs😱 Aztán egész remdben volt úgy délután 15.00-ig. (Akkor kelt, ami ugyan eltér a napirendtől, de most kivételesen így alakult.) sajnos innentől elszabadult a pokol, sírva kelt és az ég világon semmi nem volt jó neki. Uzsonna után elaludt, ami ugyancsak ritkaság már mostanában. (Ő 7 hónapos) és 1,5 órát aludt, horkolva, totál kiütve. Felébredve lázasnak éreztem. 38.3 volt a hője. Én ennél már adok kúpot. Ugyhogy a szokásos időben később megfürdött, evett es azóta alszik. A kúp levitte a lázat, ahogy érezem. Remélem most már rendben lesz. Eddig egyik oltás után sem volt ekkora galiba😐
2019. szept. 7. 00:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit érthetetlenül irtam. Nem aludt persze 10-tol 15-ig. Közben felkelt, jatszott, evett. A szokasos, de tény hogy ma picit borult minden. Csak azért írtam le, hogy ha idetéved valaki akkor lássa, hogy ez az oltás azért megviselheti a babát.
2019. szept. 7. 00:06
 7/7 Nusy83 ***** válasza:

Nekem ma kapta az elsőt 8 hósan. Eddig eggyik oltásnak sem volt mellékhatása nálla.

Sajnos ennél volt sírás,aluszékonyság,hőemelkedés. Az étvágyát csak azért nem írom mert sajna ramaty általában de lehet hogy most pont ez is beleszól. Délben kapta meg 18:30után jöttek a tünetek. Rem én is tudok segíteni vkinek aki kiváncsi rá.

Ui.:Helyesírást ne nézd!

2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!