Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DiPerTe oltás után (első...

DiPerTe oltás után (első oltás) tapasztaltatok olyat, hogy a baba (2 hónapos) nem akar aludni, nyűgös stb. olyan kis hisztis! Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

igen

sajnos 2 napig tartott, éjjel sokat nyögdécselt, sírt....

nem lett láza vagy ilyesmi....

3.nap viburcol kúpot (homeos kúp) adtam, és aludt, vagy ettől vagy amúgy is aludt volna, nem tudom

2010. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első gyereknél:

a 2 hós oltás utáni éjjel: láz és nyugtalan vergődés, egész éjjel nyöszörgött (egyetlen olyan éjszaka volt amikor mellettünk aludt a szülői ágyban, azóta sem)


második gyerek: épp a múlt héten volt. égadta világon semmi tünet, aludt mint a bunda...


amúgy a diperte nem az első oltás. a második. első a bcg, de értem mit akartál kérdezni.

2010. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, az én babám estére minden oltás után rettenetesen nyűgös lett, vigasztalhatatlanul sírt, enni sem igen akart, kúpot kapott, attól kicsit lenyugodott és elaludt. aztán az éjszaka már nyugodtan telt. A két hós oltás után viszont napokig nyűgösködött. Hétfőn kapta , egész héten tiszta hisztis volt. Láza nem volt,.
2010. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. gyereknél csak aznap volt gond (mint a későbbiekben kiderült a lázcsillapító kúpok, szirupok őt nyügtalanná tették) , de másnaptól már nem volt semmi gond.


2. gyereknél kerek 1 hét kínlódás, nyűgősség volt a 2 hós oltás után.

2010. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!