Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap megyünk beadatni a 2....

Holnap megyünk beadatni a 2. hónapos kötelező oltást,9 hetes a babám, nem lesz gond hogy ilyen meleg van? Többen írták, hogy belázasodhat a baba.

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam októberben kapta a 2 hónapos oltást,így ugyan az nem volt nagy meleg,de mikor hazavittem oltásról rögtön adtam neki egy Germicid kúpot,így elkerültük a belázasodást.
2010. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül lázasodik be a baba, az enyém egy oltás után sem volt lázas és hőemelkedése sem volt!

18 hónapos

2010. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a másodikhoz,4 gyerekem van,sosem lázasodtak be az oltástól,és nem adtam megelőzésképpen lázcsillapítót.Bár sok gyerekorvos ezt ajánlja,a miénk szerencsére nem híve.
2010. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megelőzésképp nálunk sem ajánlják, csak ha tényleg belázasodik, ezért ezt figyelni kell.

Az, hogy ez így lesz-e, nem a kinti hőmérséklettől függ, hanem attól, hogy az oltásra hogy reagál. Nálunk az első oltás után (ami a két hónapos) átaludta az egész napot, de hőemelkedése nem volt. A második oltás után (ami a három hónapos) semmi különös nem történt. Nemsokára megyünk a harmadik (negyedik hónapos) oldásra, remélem, hogy azzal sem lesz gondunk!

2010. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok én sem adtam lázcsillapítót megelőzés képen!
2010. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi hétfőn voltunk 4 hós oltáson és semmi probléma nem volt, pedig mi most is és 2 hósan is 2 oltást kaptunk egyszerre, mert a Prevenar-t is megkaptuk. Azt mondta a védőnő, hogy a prevenartól még nagyobb az esély a lázra, de hála Istennek, nem lett igaza. Ne izgulj, és előre szerintem ne adj neki lázcsillapítót, mert a mi gyerekorvosunk azt szokta mondani, hogy hadd dolgozzon az az immunrendszer!
2010. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: lemaradt, hogy sem a 2 sem a 3 hós oltás után nem lázasodtunk be!
2010. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 9 hetes a babám,ma kapta meg mind a 2 oltást.

Egész délután nyügös volt.de ez lehet a meleg miatt is,de nem lázasodott be hál istenek,remélem nem is fog már.

2010. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!