Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja? Én nem...

Miért csinálhatja? Én nem veszek észre valamit?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám éves közben tépi a haját, gyűri a fülét. Ezen kívül sokszor csíp, mardos engem is, az arcát is, főleg elalvas előtt mardissa magát. Napközben jó baba, szépen eszik, jókedvű. Alsó kettő, bal metsző és felső foga kinn van, jobb metsző és felső meg nem tört át, de már nagyon készülődik attorni, érzékeny is neki. Lehet a fogatól? Fülébe szoktam csepoenteni paraffin olajat, nagyon hajlamos fülzsírra. Láza sincs, meg is ez van. Lehet az én idegességem rajta így jön ki? Aki hisz abban, hogy a gyermeke valamelyest az anyai érzéseket tükrözi vissza (ha anyának van gond a gyerek tünetel), nekem mit kellene tennem, hogy ezek megszűnjenek nála? Nem szeretném, ha rosszabbra fordulna vagy bármi más kerekedne belőle.
2019. szept. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl álmos már, azért csinálja.
2019. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálja a lányom. Én odaadom a szundikendőjét,vagy textil pelust,hogy azt morzsolgassa hajtépés helyett.
2019. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!