Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakiütésre milyen kenőcsö...

Pelenkakiütésre milyen kenőcsöt, a hőségben milyen légáteresztős pelenkát javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk múlt héten nagyon kicsípte a kaka a fenekét, pedig 2 percet ha ült rajta, fogzik.

Egész nap pelus nélkül szaladgált itthon, mert a krém a melegben a pelus alatt bepárlik Dunsztolódik nedves lesz a feneke, és lassabban gyógyul. Bepanten és gabi cinkes popsikrém felváltva. 3 nap alatt gyógyult meg.

2010. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Canesten-t javasolt a doki.
2010. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi a DM pelekakiütés elleni krémet használjuk.
2010. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A bepanthen vagy a sudocrem szerintem tökéletes. A pelenkák között meg nem hiszem h lenne különbség. Én a pamperst találtam a legvékonyabbnak, de hivatalosan biztos a többi márkás is légáteresztő. Amúgy mi liberot használunk, és nincs rajta kiütés. Pedig izzad a bébi rendesen.
2010. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha már pisi kerül a pelusba akkor bezselésedik. A zselé meg nem hiszem, h légáteresztő. Szóval én nem hiszek a légáteresztésben. (21:01)
2010. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk az segit ha pelenka nélkül tud lenni.Öis fogzik és neki ilyenkor hasmenése van szegénynek ami azonnal kicsípi a kis fenekét.Pedig azonnal cserélem.Remélem hamar meggyógyul a babád popsija!

2010. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Boraxos kenőcsöt ajánlott a védőnő, mert a fogzástól tiszta piros lett a feneke a popólukánál. Szerinte gomba lehet. A patikában lehet kapni 435Ft + kamillával kell áttörölnöm popsitörlő helyett.
2010. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Sudocrem használt és nagyon gyorsan.Na meg pelus nélkül szellőztetni a bőrét.
2010. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem eléggé közismert, pedig kiváló módszer a shea vaj a babapopsira. A házilag kikevert popsikenőcs (shea vajból, levendula olajból... mindennél jobb -ha érdekel, nézd meg itt, hogyan kell csinálni: [link]
2010. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Shea vaj - szintén:)

Nemrég szereztem róla tudomást és még nem próbáltam ki, de akikkel beszéltem mind dicsérik. Az oldalt linkelem, azt mondják itt jó áron lehet kapni, itteni viszonylatban.

[link]

2010. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!