Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakiütésre jó krém?...

Pelenkakiütésre jó krém? Használtunk már neonatolumot, neogranormont, infactumot, valami boraxos gyógyszertárit és Dr. Gyurkó féle kevert csodát. Egyik sem segitett. Egyéb tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Petróleum.
2010. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Sudocrem?
2010. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sudocrem
2010. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sudocrem vagy esetleg még a bepanthen.
2010. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi gyerekorvosunk szerint nem a krém számít. Minden pelenkacserénél tiszta vízzel le kell mosni a babát, mert egyébként mindig marad ott gyulladást keltő anyag.

Én nem mostam le, csak alaposabban töröltem nedves törlőkendővel és valahogy túl lettünk rajta. Neogranormont is használtam.

2010. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal vízzel tisztára letörölni, és a száraz bőrre kenni vékonyan a sudocremet. Ezen kívül sokat szellőztetni a bőrét, ez mindennél fontosabb!!!
2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem, a legjobb szerintem.
2010. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem és Neogranormon kenőcs. A gyógyszertári kenőcs nekünk nem ért semmit...
2010. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bepanthen talán. De nálunk kiderült, fogzás miatt volt piros a popó. Elmúlt de újra kijött, akármivel is kentük, amíg ki nem jött a fog.
2010. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!